با توجه به مقالات قبلی می دانیم دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) به طور کلی در دو دسته، دستی و سر نشین دار طراحی و تولید می گردد.اسکرابر سرنشین دار یا اتوماتیک یا باطری دار یک دستگاه نظافت صنعتی است که می توان برای نظافت و شستشوی سطوح کف اماکن وسیع و بدون دسترسی استفاده نمود.

اسکرابر دستی بیشتر برای نظافت و شستشو سطوح در اماکن کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد به طور کلی از هر دو مدل دستگاه می توان برای همه محیط ها استفاده نمود و انتخاب دستگاه با توجه به بودجه، دسترسی و راحتی کاربر صورت می گیرد.این دستگاه در مدل های مختلف با حجم مخزن متفاوت، برس و پد و ابعاد مختلف وجود دارد.

مزایای اسکرابر دستی

هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر دستی کاربر از قدرت مانور بالایی برخوردار است.ابعاد مناسب و گوناگون این دستگاه امکان حرکت احت و سریع را برای کاربر فراهم می کند. با این دستگاه می توان در مناطق باریک، نظیر راه رو ها حرکت کرده و عملیات شستشو را انجام داد. از مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر دستی می توان به مارد زیر اشاره کرد:

1-سهولت در نگهداری

2-قدرت مانور بالا کاربر

3-کاربرد آسان

4-هزینه پایینتر

5-سرعت بالا در نظافت

نحوه به کارگیری اسکرابر دستی

نحوه استفاده و به کارگیری دستگاه های نظافت صنعتی در طول عمر مفید دستگاه ها بسیار تاثیرگذار است.افزایش طول عمر مفید دستگاه باعث کاهش هزینه ها می گردد.برخی از این اقدامات عبارتند از:

– شرایط دستگاه

قبل از شروع به کار تجهیزات دستگاه را بررسی نموده و از سلامت آن ها و خالی بودن مخزن آب کثیف  و پر بودن مخزن آب تمیز اطمینان حاصل فرمائید. آموزش های لازم در رابطه با چگونگی استفاده از دستگاه به کاربر داده شود.

– شرایط محیط

قبل از شروع به کار با استفاده از جاروبرقی  آلودگی های ریز و درشت از روی سطح جمع آوری گردد.

– استفاده از تجهیزات مناسب

هنگام نظافت و شستشو با دستگاه های نظافت صنعتی شناسایی نوع آلودگی، جنس سطح و نوع مواد شوینده بسیار حائز اهمیت است.با توجه به موارد ذکر شده و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سطح و دستگاه باید از تجهیزات مناسب با شرایط محیط استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد.برای ارتباط با کارشناس فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمایید.

پیام بگذارید