اسکرابر یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های نظافت صنعتی است و علت این شهرت استفاده آسان از این دستگاه می باشد.این دستگاه با طراحی مدرن و قابلیت استفاده آسان برای کاربر، بسیار کارآمد است.با استفاده از این دستگاه می توان سطح کف محیط را در مدت زمانی  کوتاه نظافت و ضدعفونی کرد.از این دستگاه جهت شستشوی محیط های متفاوتی استفاده می شود.

اسکرابر انواع و ابعاد متفاوتی دارد. از نظر منبع تغذیه به دو نوع کابلی و باتری دار و از نظر استفاده کاربر به دو نوع دستی و سرنشین دار تقسیم می شود.

هر یک از این مدل ها باید با توجه به محیط، نحوه دسترسی به پریز برق، میزان آلودگی و مساحت مورد نظر انتخاب شود.

در این مقاله به برخی از ویژگی های اسکرابر سرنشین دار می پردازیم.

اسکرابر سرنشین دار

از این دستگاه غالبا برای محیط های وسیع استفاده می شود به این دلیل که منبع تغذیه در اسکرابر های سرنشین دار باتری های قابل شارژ است و نیازی به کابل های طولانی و پریز برق ندارد. این دستگاه دارای یک صندلی می باشد که کاربر بر روی آن نشسته و هدایت آن را برعهده می گیرد. در محیط های بزرگ و وسیع استفاده از اسکرابر صنعتی سرنشین دار مقرون به صرفه تر خواهد بود

ساختار مکانیکی

اسکرابر صنعتی دارای ساختار مکانیکی ساده ای است که باعث کاهش میزان استهلاک و در نتیجه کاهش هزینه تعمیر و نگهداری می شود.

منبع تغذیه در اسکرابر سرنشین دار

منبع تغذیه در این دستگاه باتری است. استفاده از باتری در این دستگاه قدرت مانور را در حرکت برای نظافت آسان و سریع تر بالا می برد. در محیط های شلوغ، پر رفت و آمد و وسیع استفاده از این دستگاه انتخاب کارآمدی خواهد بود.

قبل از استفاده از دستگاه های سرنشین دار باید از شارژ کامل باتری آن اطمینان حاصل کنید.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد، برای استفاده از خدمات متنوع این شرکت می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

برای اجاره انواع  اسکرابر های دستی و سرنشین دار از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید