برای استفاده از خدمات نظافت صنعتی ، یک  شرکت خدماتی را انتخاب کنید.

اگر شما تجارت یا صنعتی دارید ، اهمیت استفاده از یک سرویس حرفه ای نظافت صنعتی را درک خواهید کرد.

وقتی شرکت خدماتی را برای نظافت شرکت خود انتخاب می کنید، نیرو هایی به شما خدمت می کنند  که نه تنها تخصص لازم برای انجام کار را دارند، بلکه با تجارت شما نیز آشنا هستند. اگر به خدمات نظافت صنعتی نیاز دارید ، متوجه می شوید که انتخاب ما برای این شغل مزایای زیادی دارد.

مواد شوینده

مواد شوینده مورد استفاده برای نظافت عمومی با مواد مورد نیاز برای محیط صنعتی متفاوت است. نیرو های های ما به  این تفاوت ها و همچنین اهمیت رعایت استانداردهای حفاظت از محیط زیست واقف هستند.

نیرو

نیروهای ما در تمام طول سال فعالیت می کنند و تجربه تمیزکاری در انواع بخش های مختلف محیط های  تجاری و صنعتی را دارند. آنها می توانند خدماتی از جمله نظافت فرش و موکت ،مبلمان، شستشوی کف، دیوار و سقف، تمیز کردن پنجره و حتی تمیز کردن تجهیزات را با دستگاه های نظافت صنعتی ارائه دهند.

نظافت عمیق (Deep Cleaning)

یک سرویس نظافت صنعتی معروف، نظافت عمیق است. نظافت عمیق یا جرم برداری یکی از پرطرفدارترین خدمات نظافتی ارائه شده توسط شرکت های خدماتی است.در جرم برداری می توان حتی دوغاب داخلی کاشی و سرامیک را تمیزکرد. در نظافت عمیق تمام آلودگی سطح توسط دستگاه، مواد شوینده مخصوص و نیروی متبحر بیرون کشیده می شود و هیچ گونه آلودگی و کثیفی روی سطح باقی نخواهد ماند. آلودگی و کثیفی در محیط کار نه تنها ناخوشایند است ، بلکه تهدیدی جدی برای سلامتی کارکنان محسوب می شود. با استفاده از خدمات نظافت صنعتی، تجارت یا صنعت شما می تواند از داشتن محیطی امن و سالم  برای همه کارکنان و مشتریان اطمینان حاصل نماید.

حفظ محیط کار بهداشتی

خدمات نظافت صنعتی نه تنها فضای شما را بهتر و با کیفیت تر نشان می دهد، بلکه می تواند به افزایش بهره وری و کارایی نیز کمک کند. بیماری های ناشی از آلودگی برای محیط تجاری ضرر در پیش خواهد داشت ، زیرا کارمند بیمار به این معنی است که تجارت شما با تمام ظرفیت کار نمی کند. وقتی کارمندان سالم بمانند، روزهای بیماری و در نتیجه روزهای مرخصی کارکنان کاهش می یابد. با پیشگیری از بیماری های گسترده، مشاغل می توانند کیفیت کار و همچنین سود کل را افزایش دهند.

با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای نظافت صنعتی توسط متخصصان باتجربه همراه با دستگاه های نظافتی با کیفیت با ما تماس بگیرید.

برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی بدون صرف هزینه بالا می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

 

پیام بگذارید