steam

دستگاه های نظافت صنعتی انواع گوناگونی دارند که از هر یک می توان در بخش های مختلف و برای فرآیندهای نظافتی متفاوتی استفاده کرد.دستگاه بخارشوی صنعتی یکی از همین دستگاه ها است.

نحوه کار دستگاه بخارشوی صنعتی

این دستگاه با تولید بخارآب با حرارت بالا و مکش همزمان، آلودگی های روی سطح را از بین می برد.

از این دستگاه به دلیل حرارت بالای بخار آب تولیدی برای ضدعفونی سطح هم می توان استفاده کرد.

موارد استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی

آلودگی سطح و لکه ها انواع مختلفی دارد برخی از لکه ها به آسانی از روی سطح پاک نمی شوند و برای از بین بردن آن ها نیاز به رطوبت و حرارت وجود دارد.

برای این قبیل از لکه ها می توان از دستگاه بخارشوی صنعتی استفاده نمود.

ازاین دستگاه می توان برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک، مبلمان، نمای ساختمان و شیشه ها و نظافت تجهیزات صنعتی استفاده کرد.

نظافت آشپز خانه با استفاده از بخارشوی

در آشپزخانه وسایل متنوعی با جنس های مختلف (چوبی،فلزی،سنگی و ….) وجود دارد که ممکن است چربی ناشی از پخت و پز روی سطح این وسیله ها انباشته شود.

به طور کلی در آشپزخانه و رستوران ها به دلیل وجود چربی و روغن، آلودگی ها سخت از روی سطوح پاک می شود که با استفاده از دستگاه بخارشوی و مکانیزم شستشوی این دستگاه می توان این کار را به راحتی و با کیفیت بالا انجام داد.

شستشوی نما

در نمای اکثر ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی شیشه به کار رفته است. نظافت این شیشه ها، از بین بردن رد باران، دوده و گردو غبار از سطح شیشه همگی به وسیله بخارشوی امکان پذیر می باشد.

شستشوی تجهیزات صنعتی

در محیط های صنعتی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی، وجود چربی، روغن و  سیاهی در سطح و وجود دستگاه ها، تجهیزات و سطوح با دسترسی سخت ممکن است که نظافت به طور کامل و صحیح صورت نگیرد با استفاده از بخارشوی صنعتی می توان تمام نقاط را با استفاده از بخارآب با حرارت بالا نظافت کرد.

نظافت مبلمان

برای نظافت مبلمان و صندلی درهتل، رستوران، منازل بدون استفاده از مواد شوینده برای جلوگیری از آسیب رساندن به بافت پارچه نیز می توان ازاین دستگاه استفاده نمود.

این دستگاه در کارواش و برای شستشو صندلی اتومبیل نیز کاربرد دارد.

از موارد دیگر استفاده ازاین دستگاه می توان به لکه بری پرده و تشک و … اشاره نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید