عمیق و دوره ای

در محیط های پرتردد برای نظافت، ابتدا باید نظافت عمیق صورت گیرد و سپس برای نگهداری می توان از نظافت دوره ای استفاده کرد.در این بخش می خواهیم به تفاوت نظافت عمیق و نظافت دوره ای بپردازیم.

بین نظافت عمیق و نظافت دوره ای تفاوت های زیادی وجود دارد، تفاوت هایی نظیر روش نظافتی، مهارت نیرو، مواد مصرفی، دستگاه های مورد استفاده و ….

برای مثال در نظافت عمیق اغلب از دستگاه پولیشر به همراه پدهولدر، جاروبرقی و مواد تخصصی آلمانی استفاده می شود و لی در نظافت دوره ای که برای نگهداری صورت می گیرد اغلب از دستگاه اسکرابر و سوئیپر استفاده می شود.

با این وجود، این دوبخش نظافتی جدا از هم نیستند و حتی مکمل هم نیز هستند.

هر محیطی برای نظافت اساسی و مداوم نیاز به هردو بخش دارد، در واقع نظافت عمیق (Deep Cleaning) در ابتدا برای جرم زدایی و  از بین بردن آلودگی های نفوذ کرده در سطح صورت گرفته و بعد از آن برای حفظ پاکیزگی نظافت دوره ای صورت می گیرد.

جرم برداری 3

اگر نظافت عمیق را انجام ندهیم آلودگی های نفوذ کرده در سطح از بین نمی روند و نظافت دوره ای عملأ بلا استفاده خواهد بود.

زیرا نظافت دوره ای،نظافت سطحی است و در این بخش فقط آلودگی جرئی روی سطح برداشته می شود، و در مواردی کاربردی است که قبل از آن نظافت عمیق انجام شده باشد.

در صورتی که ابتدا نظافت عمیق را انجام ندهیم آلودگی هایی نظیر سیاهی و چربی و …. روی سطح باقی خواهد ماند و نظافت دوره ای آن ها را ازبین نمی برد و درنتیجه بعد از نظافت، سطح تغییر چندانی از لحاظ ظاهری با قبل ندارد.

نظافت عمیق هم بدون نظافت دوره ای نتیجه بخش نخواهد بود شاید برای چند روز یا حتی ماه اول سطح پاکیزگی خود را حفظ کند ولی با گذشت زمان و بدون نظافت دوره ای (برای نگهداری) مجدد آلودگی بازمی گردد و سطح آلوده می شود.

نظافت دوره ای

در نتیجه برای داشتن محیطی زیبا و عاری از آلودگی لازم است از هر دو بخش نظافت ارائه شده بهره ببریم و تنها در این صورت است که می توانیم نهایت استفاده را از محیط را داشته باشیم.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

 

پیام بگذارید