جاروبرقی صنعتی

دستگاه های نظافت صنعتی انواع گوناگون و کاربردهای متنوع و متفاوتی دارند.

بسیاری از دستگاه های نظافت صنعتی برای کارهای روتین و با حجم کم نیز مناسب و کاربردی هستند.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یکی از این موارد است که در ابعاد و سایزهای مختلف، با مخزن های متفاوت (کوچک و بزرگ) وجود دارد.

از انواع جاروبرقی می توان به مدل های دو موتوره ، سه موتوره ، آب و خاک ، خاک و…. اشاره کرد که کاربر می تواند با توجه به نوع، حجم کار و شرایط محیط دستگاه متناسب با کار خود را انتخاب و استفاده نماید.

دستگاه جاروبرقی صنعتی، کاربرد های فراوانی هم در صنعت و هم در محیط های مسکونی، تجاری و اداری دارد.

از جمله کاربردهای جاروبرقی می توان به نظافت درز پنجره، چهارچوب در، تخلیه بند درعملیات ساب سنگ، سندبلاست، بخشی ازفرآیند جرم برداری،نظافت کانال کولر، حیاط خلوت، تراس، نظافت سطوح، جمع آوری ذرات نخاله باقی مانده روی انواع سطوح و …..اشاره کرد.

در فرآیند خدمات نظافتی نیز جاروبرقی کاربرد زیادی دارد. برای نظافت سطح کف و سقف سوله یا محیط هایی که در آن گرد و غبار زیادی انباشته شده است ابتدا می توان برای جمع آوری گرد و غبار و ذرات ریز، از دستگاه جاروبرقی صنعتی استفاده نمود و بعد از آن فرآیند نظافت را تکمیل نمود.

در واقع جاروبرقی صنعتی برای جلوگیری ازانتقال گردو غبار و آلودگی کاربرد دارد.

در کارخانه ها برای نظافت دستگاه ها برای افزایش طول عمر دستگاه می توان از جاروبرقی صنعتی استفاده نمود.

به طور کلی دستگاه های نظافت صنعتی صرفا برای محیط های صنعتی و کارخانه ها و… کاربرد ندارن بلکه در برخی موارد از این دستگاه ها بیشتر برای محیط های کوچکتر و غیر صنعتی استفاده می شود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

پیام بگذارید