جاروبرقی کارواش یکی از دستگاه های مورد نیاز در کارواش برای نظافت داخل خودرو می باشد.

در کارواش ها با توجه به ترافیک کاری بالا، دستگاه جاروبرقی زیاد مورداستفاده قرار میگیرد. بنابراین باید دستگاهی انتخاب کنید که ضمن برآورده کردن نیاز کارواش طول عمر و کارایی مناسبی داشته باشد. دستگاه های جاروبرقی به دو دسته صنعتی و خانگی  تقسیم  می شوند. جاروبرقی مورد استفاده در  کارواش باید از نوع صنعتی و تجاری باشد.

در کارواش ها به دلیل هزینه بالای جاروبرقی صنعتی، از جاروبرقی های سطلی استفاده می شود .در جارو برقی سطلی فیلتر در داخل مخزن قرار می گیرد و برای تخلیه مخزن باید ابتدا موتور جارو برقی را از بالای آن باز کرد، سپس فیلتر را خارج کرده و مخزن را تخلیه کرد. با توجه به نیاز کارواش، جارو برقی سطلی آب و خاک مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از بخش های مهم در نظافت ماشین جمع آوی آلودگی های داخل خودرو می باشد. این کار به وسیله دستگاه جاروبرقی صورت می گیرد.

استفاده از جاروبرقی با امکان جابه جایی آسان و وزن کمتر یکی از نکاتی است که هنگام انتخاب دستگاه باید در نظر داشته باشید. هرچه جاروبرقی ابعاد کوچکتری داشته باشد برای این کار مناسبتر است.

خرطومی

نکته قابل توجه دیگر خرطومی دستگاه است. خرطومی جاروبرقی کارواش باید محکم، انعطاف پذیر و دارای طول مناسبی باشد.

بدنه دستگاه جاروبرقی

مورد بعدی بدنه دستگاه است از آنجایی که امکان برخورد بدنه با اشیا مختلف هنگام کار وجود دارد باید از دستگاهی با بدنه مقاوم استفاده نمود. بدنه استیل برای این جاروبرقی استقامت کافی را ندارد و مناسب کارواش نیست.بدنه جاروبرقی کارواش بهتر است از جنس فولاد باشد تا در مقابل ضربه مقاوم بوده و آسیب کمتری ببیند.

شرکت فراپاک ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت صنعتی و اولین مجری کارواش های اتوماتیک زنجیره ای در ایران می باشد برای اطلاع از خدمات این شرکت با ما در ارتباط باشید.

برای اجاره انواع جاروبرقی ها صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی  می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید