جرم برداری

زیبایی سطح های عمومی فقط برای مدت کوتاهی (نهایتأ یک سال و شاید کمتر) پس از ساخت پایدار وماندگار است.بعد از گذشت زمان و تردد، به تدریج سطح کدر شده و آلودگی در آن نفوذ می کند.

این موضوع در سطح، با سنگ هایی که خلل فرج آنها بیشتر است محسوس تر بوده و تغییر رنگ آن ها کاملا مشخص است.

آلودگی و جرم گرفتن سطح صرفأ مختص مکان های عمومی نیست بلکه در مکان های شخصی هم صدق می کند، مکان هایی مانند

پارکینگ ها، لابی و راهروی منازل و آپارتمان.

پارکینگ ها نمونه بارزی برای نشان دادن سطح جرم گرفته هستند.

نظافت سطح دارای جرم، کاری آسان نیست و با روش های روتین و مواد نظافتی معمولی امکان پذیر نخواهد بود.

جرم برداری سطوح کاری تخصصی است و اگر جرم برداری به صورت درست و حرفه ای صورت گیرد، بعد از عملیات، سطح به دست آمده مانند روز اول است.

شرکت فراپاک سازان آوا عملیات جرم برداری را به صورت تخصصی و با حرفه ای ترین تیم ، مواد و دستگاه های نظافت صنعتی انجام می دهد.

جرم برداری به دلیل تخصصی بودن، بدون دستگاه های صنعتی و مواد تخصصی امکان پذیر نیست.

نمونه هایی از عملیات جرم برداری توسط شرکت فراپاک سازان آوا در تصاویر زیر می توانید مشاهده کنید.

 

 

جرم برداری

.

جرم برداری

جرم برداری

.

جرم برداری

 

بسیاری از افراد گمان می کنند که بعد از عملیت تخصصی جرم برداری سطح دیگر نیاز به نظافت ندارد، آلوده نمی شود و کماکان تمیز باقی می ماند، این تصور کاملأ اشتباه است.

جرم برداری، سطحی عاری از هر گونه سیاهی، چربی، ردلاستیک، آلودگی و … به ما می دهد، ولی بعد از عملیات، برای حفظ این سطح نیاز به نگهداری و نظافت دوره ای است.

این نظافت را می توان با توجه به میزان استفاده از محیط برنامه ریزی کرد.

نظافت دوره ای می تواند روزانه، هفتگی، ماهیانه و حتی سالیانه باشد.

شرکت فراپاک سازان آوا برای نظافت دوره ای هم برنامه ریزی می کند و با استفاده از دستگاه های صنعتی و روش های نوین نظافتی این فعالیت را پوشش می دهد.

دستگاه های نظافت دوره ای هم با توجه به کاربری محیط، جنس سطح و شرایط محیطی انتخاب می شوند.

برای داشتن محیطی زیبا، کارآمد و تمیز با ما تماس بگیرید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

پیام بگذارید