آیا تا به حال به جنس کفپوش مورد استفاده در اماکنی که که در آن رفت و آمد دارید دقت نموده اید؟اغلب افراد، زمانی به جزئیات توجه می نمایند که با آن درگیر باشند. برای مثال کفپوش هر محیط در نگاه اول ممکن است صرفا از نظر زیبایی مورد توجه عموم مردم قرار گیرد ولی برای افرادی که در فرآیند نظافت کفپوش درگیر هستند جنس کفپوش نیز حائز اهمیت است.

برای انتخاب کفپوش مناسب نکات بسیاری را باید در نظر داشت.زیبایی، طول عمر، سهولت در نظافت، استحکام و….

انتخاب کفپوش برای هر محیطی باید مناسب با کاربری محیط باشد.در برخی اماکن زیبایی  و در برخی دیگر استحکام و طول عمر اولویت می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، امکان به کارگیری کفپوشی که همه خواسته های مورد نظر کارفرما را به طور یکجا برآورده می نماید فراهم شده است.

کفپوش سوپرکانکریت

سوپرکانکریت، بتن فرآوری شده یا بتن پولیشی روشی است که در آن با استفاده از دستگاه و مواد تخصصی سطوح سخت و نا هموار بتنی به سطحی صیقلی، زیبا، هموار و  مقاوم تبدیل می شود.

سطح سوپرکانکریت در برابر اصطکاک، سایش و وزن مقاومت بالایی دارد در نتیجه این سطح طول عمر مفید بالایی دارد و نیاز به تعویض در این سطوح از بین می رود. هزینه تعمیر و نگهداری کفپوش سوپرکانکریت با توجه به مزایای آن نسبت به سایر سطوح بسیار کم است.

مزایای کفپوش از جنس سوپرکانکریت

1-زیبایی

2-نظافت آسان

3-طول عمر بالا

4-عایق بودن

5-نگهداری آسان

6-صرفه اقتصادی

درخشندگی و براق بودن باعث افزایش زیبایی محیط و جلب نظر مراجعین می گردد.

با استفاده از کفپوش سوپرکانکریت می توان به سطحی کاملا هموار، زیبا، صیقلی و بدون هیچ خلل و فرجی دست یافت.

عدم وجود ناهمواری و خلل و فرج در سطح از انباشته شدن آلودگی جلوگیری می کند و سطح به راحتی در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به مصرف زیاد آب و مواد شوینده نظافت می شود.کاهش زمان نظافت، کاهش نیرو و مواد مصرفی خود باعث کاهش هزینه می گردد.

شرکت فراپاک سازان آوا اولین مجری سوپر کانکریت در سراسر کشور می باشد برای اطلاع از جزئیات این روش و ارتباط با کارشناسان فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای دریافت اطلاعات از دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید