خدمات نظافت صنعتی،  خدمات نظافت تخصصی در تأسیسات صنعتی مانند کارخانه ها، تولیدی ها ، پایگاه ها ، انبارها، نیروگاه ها و… است. از آنجا که محیط های صنعتی فعال مکان های پر رفت و آمدی هستند، تمیز کردن آن ها مستلزم نظافت مداوم با استفاده از ابزارها، دستگاه ها و تکنیک های نظافت تخصصی است کاری که معمولاً توسط تیم خدماتی تخصصی صورت می گیرد.

آلودگی  می تواند به سرعت در این گونه محیط ها جمع شود و از بین بردن آنها برای جلوگیری از آسیب رساندن به کارکنان و ماشین آلات گران قیمت مهم است. شرکت های نظافت صنعتی باید از مهارت بالایی برخوردار باشند تیم و برنامه ی نظافتی  باید  نسبت به شرایط محیط منعطف باشد. تیم خدمات نظافت صنعتی باید نیازهای تخصصی نظافتی را برای دستیابی به یک محل کار تمیز برای کارمندان و مشتریان آماده کنند.

ویژگی های نظافت صنعتی

مراقبت و توجه به تمیز کردن بدون ایجاد وقفه در کار و تولید

کاهش زمان نظافت و انعطاف پذیری برای نظافت سریع در برنامه های کاری

تجهیزات تخصصی برای تمیز کردن و پاکسازی صحیح سطوح

خدمات نظافت صنعتی چیست و کجا کاربرد دارد؟

خدمات نظافت صنعتی شامل طیف گسترده ای از وظایف است که برای هر محیط مختص همان محیط است. شرکت های معتبر نظافت صنعتی نیروهایی آموزش دیده ، باتجربه و مجهز برای نظافت فضاهای صنعتی به کار می گیرند.

برخی از خدمات نظافت صنعتی

نظافت تخصصی سطح کف

نظافت انواع سطوح

جرم برداری(Deep Cleaning)

تمیز کردن تجهیزات سنگین

شستشوی فرش، مبل و  لوازم داخلیت

میز کردن پنجره و شیشه

تعمیر و نگهداری دستی

خارج کردن انواع زباله های صنعتی

نظافت  سرویس بهداشتی و لوازم بهداشتی

جمع آوری نخاله ساختمانی

نظافت اولیه نماشویی

چه شرکت هایی به خدمات نظافت صنعتی نیاز دارند؟

کارخانه ها

انبارهای صنعتی

کارگاه های تولیدی

تولید کنندگان دارو

مراکز توزیع

پایگاه ها

خدمات نظافت صنعتی شامل کارهای سنگین نظافتی در محیط های پیچیده و با افراد و قطعات متحرک است. این نوع از نظافت نیاز به روش و تجهیزات خاص دارد.

ماموریت نظافت صنعتی: ایمنی و بهره وری

نظافت صنعتی یک کار چالش برانگیز است که در تأسیسات پر خطر هم انجام می شود.

پیروی از برخی روشهای نظافت ایمن

استفاده از تجهیزات و مواد خاص

آموزش نحوه نظافت در فضاهای فعال و پربازدید

جلوگیری از آلودگی اخذ مجوزهای امنیتی

مواردی هستند که در اجرای فرآیند نظافت صنعتی باید به آن ها توجه کرد.

مدیر مجموعه وظایفی دارد که حفظ محیط کار تمیز و ایمن برای کارکنان هم بخشی از این وظایف است. برخی از کارکنان معتقدند که محیط تمیز  به شدت بر بهره وری آنها تأثیر می گذارد و باقی کارمندان اعتقاد دارند که یک محیط کار تمیز و بدون ریسک بر شادی آنها تأثیر می گذارد. به کارگیری آخرین روش های نظافت صنعتی برای حفظ ایمنی و سلامت کارکنان در محل کارامری مهم به حساب می آید. اقدامات نادرست یک شرکت نظافت صنعتی، عدم اشتغال نیروی حرفه ای نظافتی توسط شرکت می تواند منجر به افت بهره وری و کیفیت محصول شود.

  فرآیند نظافت صنعتی برای محیط های سخت و صنعتی

به دلیل پیچیدگی محیط های صنعتی، شرکت نظافتی باید برای هر محیط برنامه نظافتی مناسب همان محیط را داشته باشد. اکثر تأسیسات صنعتی عظیم هستند و ماشین آلات و تجهیزات بزرگی در آن ها قرار دارد که تمیز کردن آنها با روش ها و مواد سنتی دشوار یا تقریباً غیرممکن است. نیروهای خبره شرکت خدمات نظافت صنعتی ازمواد شوینده و دستگاه های صنعتی مناسب محیط آگاهی دارند.برای داشتن یک برنامه نظافت صنعتی سفارشی که فضای شما را تمیز، ایمن و بدون آلودگی حفظ کند، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید تجارت بهتری داشته باشید.

برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی همراه با اپراتور می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

 

پیام بگذارید