دستگاه خوشبو کننده
نظافت و پاکیزگی اصل مهمی در همه امور است، که علاوه بر افراد شامل محیط هم می شود.

هوای مطبوع محیط، نشان دهنده پاکیزگی و میزان اهمیت مجموعه به مراجعه کنندگان است.

استنشاق رایحه مطبوع در محیط باعث ایجاد حس خوشایند در افراد می شود، حال این افراد می توانند مراجعه کننده روزانه، کارمندان، مشتریان و … باشند.

استفاده از دستگاه های هواساز و خوشبو کننده می تواند این موضوع را تا حد زیادی کنترل کند.

استفاده از دستگاه خوشبو کننده برای محیط های کوچک و بزرگ ، مخصوصا محیط هایی که از تهویه مناسبی برخوردار نیستند بسیار مناسب است.

در مکان هایی مانند نمایشگاه ها،سالن های بزرگ،سالن  آمفی تئاتر، مساجد، مدارس،ادارات دولتی، بانک و …. که افراد زیادی در طول روز رفت و آمد دارند و معمولا از تهویه مناسبی برخوردار نیستند، دستگاه خوشبو کننده می تواند آسان ترین، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه باشد.

دستگاه خوشبو کننده هوا در دو مدل رومیزی و بزرگ موجود است،که از هر دستگاه برای اماکن مختلف می توان استفاده کرد و کاربری متفاوتی دارد.

 

خوشبوکننده بزرگ
دستگاه خوشبو کننده هوا رومیزی(کوچک) را می توان در منزل، اتاق کار و فضاهای کوچک این چنینی استفاده نمود.
خوشبوکننده
رایحه (اسانس) دستگاه خوشبو کننده هوا متفاوت و قابل تغییر بوده و برای هر محیط (بسته به نوع کاربری محیط) می توان از اسانس مناسب آن محیط استفاده نمود.

میزان اسانس مصرفی بستگی به ابعاد فضای مورد نظر و مدت زمان استفاده از دستگاه دارد.

ویژگی منحصر به فرد این دستگاه قابلیت تنظیم آن بوده(برنامه پذیر بودن)، به این معنی که شما می توانید برای دستگاه برنامه تعریف کرده و حتی در نبود خود از دستگاه استفاده نمایید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید