دستگاه های نظافت صنعتی تنوع زیادی دارند. برند های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند. پایه و اساس کلی و فنی هر دستگاه در برندهای مختلف یکسان است و تفاوت دستگاه ها صرفا در ظاهر است. نکته مهم درانتخاب دستگاه های نظافت صنعتی بررسی مشخصات فنی با توجه به نوع نیاز است.انتخاب دستگاه بزرگتر به منزله بهتر بودن آن دستگاه نخواهد بود. برای نظافت برخی از اماکن باید از دستگاه های کوچکتر استفاده نمود.برخی دستگاه ها با ابعاد کوچک و قدرت مناسب برای مصارف خانگی طراحی و تولید می گردند.

اهمیت استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی

 با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری در دنیا، هر روز شاهد فرآیند هایی هستیم که به صورت مکانیزه و با کمترین دخالت نیروی انسانی در حال اجرا هستند.نظافت هم از این قاعده مستثنی نیست.

با تولید و طراحی دستگاه های نظافت صنعتی تحول عظیمی در این زمینه ایجاد شد. دیگر برای نظافت محیط های سخت یا وسیع نگرانی وجود ندارد و نظافت این اماکن را با بالاترین کیفیت می توان انجام داد.

مزایای استفاده از این روش

به کارگیری نظافت صنعتی در مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی و صنعتی مزایای بسیاری به همراه دارد.نظافت محیط های وسیع با رفت و آمد بالا کاری سخت و پرهزینه است در نظافت صنعتی با انتخاب دستگاه مناسب می توان فرآیند نظافتی را با کمترین هزینه وبالاترین کیفیت اجرا کرد. نظافت صنعتی افزایش بهره وری، کاهش نیرو، هزینه، زمان و مصرف آب و ماده شوینده را در پی دارد. با استفاده از دستگاه های مکانیزه برای شستشو می توان در مصرف انرژی و به کارگیری نیروی انسانی صرفه جویی کرد و به جای اتلاف وقت نیرو برای نظافت از افراد در بخش های مهم و کاربردی دیگر نظیر تولید اسنفاده نمود.

محیط های قابل اجرا

با مطرح شدن روش نظافت صنعتی، اغلب افراد گمان می کنند که متد و روش های این شیوه نظافتی مختص به محیط های صنعتی می باشد و در سایر اماکن کاربردی ندارد! این فکر کاملا اشتباه است. نظافت صنعتی روش نوین نظافتی است که در همه اماکن کوچک و بزرگ و با کاربری صنعتی و حتی خانگی قابل اجرا است.

در این روش برای شستشوی تمام تجهیزات، ماشین آلات، انواع سطوح و محیط های مختلف روش و دستگاه وجود دارد.

نظافت صنعتی در محیط هایی مانند کارگاه، سوله، کارخانه، فروشگاه های زنجیره ای، ترمینال، فرودگاه، پایانه مسافر بری، راه آهن، هواپیما، قطار، مجتمع تجاری، اداری و مسکونی، پارکینگ، بیمارستان و سایر اماکن قابل اجرا است.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای دریافت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار تقدام بفرمائید.

پیام بگذارید