رایحه جزء تاثیرگذارترین عوامل در ذهن و احساس افراد می باشد.بوی خوش در محیط نشان دهنده احترام و اهمیت به مراجعه کننده می باشد. برخی افراد یا اماکن رایحه خاص ودائمی خود را دارند.به طوریکه با شنیدن این رایحه در محیط دیگر ذهن به صورت غیر ارادی آن محیط را یاد آوری می کند. به عبارت دیگر برخی رایحه ها یادآور محیط یا فرد خاصی در ذهن افراد هستند.بنابراین ایجاد رایحه خوش و خاص برای محیط می تواند یکی از تاثیرگذارترین ترفند های بازاریابی باشد.ایجاد حس امنیت و آرامش در مراجعه کننده جز نکات کلیدی بازاریابی است که با ایجاد فضایی آرام و دلنشین می توان به ایجاد این حس در افراد کمک کرد. می توان با استفاده از رایحه مناسب با شرایط و نزدیک به ویژگی های محیط، کسب و کار خود را در ذهن افراد ثبت کرد.

در گذشته این کار ممکن بود کمی دشوار و یا غیر ممکن به نظر برسد ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه های پیشرفته ایجاد رایحه خوش در محیط امری ممکن و آسان است.

دستگاه خوشبو کننده هوا

با استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا می توان فرآیند پخش رایحه مناسب را به طور اتوماتیک انجام داد.این دستگاه در ابعاد متفاوتی برای محیط های مختلف طراحی و تولید شده است.این دستگاه را می توان در منزل، محیط کار، فروشگاه، مرکز خرید، مساجد، حرم، مدارس  و صدها محیط دیگر به کارگرفت و فضایی دلنشین برای مراجعه کنندگان ایجاد نمود.

دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک

با این دستگاه می توان به صورت مکانیزه رایحه مناسب را در محیط پخش کرد. این دستگاه قابلیت برنامه ریزی دارد. با به کارگیری این قابلیت می توان در ساعت هایی که مجموعه غیر فعال است هم از دستگاه استفاده نمود. دستگاه خشبو کننده مجهز به سیستم اتمیزیشن نیز می باشد.با استفاده از اسانس مناسب می توان از این دستگاه حتی در محیط های اداری، مسکونی، تجاری، بیمارستان ها و مراکز درمانی، رستوران ها و… استفاده کرد.انتخاب دستگاه با ابعاد و قدرت پخش مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد.

استفاده از اسانس با رایحه مناسب به ایجاد حس آرامش در افراد به ویژه در محیط های پر تنشی مانند بیمارستان کمک می کند.

برای دستگاه خوشبو کننده اسانس های مختلفی نظیر قهوه، لوندر، زنجبیل، لیمو، شکوفه گیلاس و… وجود دارد.

به کارگیری رایحه مناسب در محیط یک عامل مهم در افزایش کارایی، دقت و تمرکز و رفع خستگی و تنش  می باشد.

تجهیز محیط های کوچک و وسیع با این دستگاه سبب جایگزینی بوی بد ایجاد شده در اثر رفت و آمد بالا با بوی دلنشین می گردد.

در محیط هایی مانند نمایشگاه به ویژه در فصل زمستان با توجه به سرمای هوا و  بسته بودن محیط و عدم تهویه مناسب می توان از این دستگاه استفاده نمود.

دستگاه خوشبو کننده هوا در دو سایز کوچک(رومیزی) و بزرگ تولید می گردد از دستگاه های رومیزی برای منزل و دفتر کار هم می توان استفاده کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما  برای اجاره دستگاه خوشبو کننده از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید