هر سازمانی همانند یک فرد می تواند رایحه خاص خود را داشته باشد. به صورتی که آن رایحه جز خصوصیات آن سازمان محسوب شود.ایجاد یک رایحه خوشایند در محیط می تواند یک روش نوین و تاثیرگذار برای بازاریابی و مارکتینگ سازمان باشد.با  ایجاد یک رایحه خاص در محیط می توان  تمایل افراد برای حضور در محیط را افزایش داد و در پی این موضوع شما زمان بیشتری برای پرزنت مشتری و بازدید کننده خواهید داشت.بنابراین با انتخاب یک رایحه درست  و مناسب برای محیط کاری خود می توانید به طور غیر مستقیم بر بهره وری خود تاثیر مثبت بگذارید.

استفاده از رایحه به معنای استفاده از هر نوع اسانس و یا عود های طبیعی و مصنوعی موجود در بازار نیست.

هدف از استفاده یک رایحه خاص شناخت شدن سازمان با آن رایحه برای افراد است به صوورتیکه به محض استشمام این رایحه در هر محیطی سازمان شما در ذهن افراد نقش ببندد.

برای انتخاب رایحه مناسب می توان تمام ویژگی های مختلف اسانس های موجود را بررسی کرده و اسانسی که ویژگی های آن بیشترین شباهت با ویژگی های سازمان شما را دارد و یا نمانگر اهداف سازمان شما است را انتخاب کنید.

برای ایجاد رایحه سازمانی می توان از دستگاه های خوشبو کننده استفاده نمود.دستگاه های خوشبو کننده این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

دستگاه خوشبو کننده در دو مدل تجاری و اداری (رومیزی) برای محیط های کوچک بزرگ با قدرت پخش بالا طراحی شده اند.برای ایجاد رایجه سازمانی می توان از این دستگاه با قابلیت برنامه ریزی استفاده نمود.

این دستگاه ها دارای ظاهری زیبا برای دفتر کارهای شخصی و اداری هستند.

با استفاده از این دستگاه می توانید محیطی دلنشین، آرام و بدون استرس برای کارمندان و مراجعین خود ایجاد نمایید. چرا که بوی نا مطبوع می تواند حس بد منفی در افراد ایجاد نماید.

در محیط های کوچک می توان از دستگاه های خوشبو کننده رومیزی با ابعاد کوچکتر و در محیط های وسیع  می توان از مدل تجاری این دستگاه با ابعاد بزرگتر استفاده نمود.

در هر یک از این دستگاه ها می توانید از اسانس مناسب سازمان خود استفاده نمایید و تاثیر آن بر تجارت خود را احساس نمایید.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای استفاده از خدمات این شرکت و ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های خوشبو کننده و خرید اسانس مورد نیاز سازمان خود از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید