پیمانکاران ساب بتن با داشتن تجهیزات و تجربه مناسب برای ساب کف، می توانند سطوح بتونی را اعم از جدید و یا قدیمی ، به سطحی براق که هرگز به واکس نیاز ندارد، تبدیل کنند و جای تعجب ندارد که چرا این سطوح توجه صاحبان فروشگاه ها ، انبارها، اماکن تجاری و دفتری و حتی خانه های مسکونی  را جلب می کنند. جذابیت این سطوح  صیقلی به دلیل درخشش بالا، ماندگاری و عملکرد برتر آن است.

در این روش نتایج بدست آمده دارای درجه زیبایی بسیار بالایی می باشد. سطح خروجی به گونه ای براق می باشد که می توان هر رنگ دلخواهی را بر  روی آن اجرا نمود تا بر اساس فضای مورد نظر یک اثر هنری خاصی را ایجاد نمایید.

بر خلاف سیستم رزین، که از رنگ های شیمیایی ،که بالقوه مضر و سرطان زا هستند استفاده می شود و سطح را پوشش می دهند، در روش ساب بتن رنگی،رنگ عمیقاً با نمک های سیمان واکنش می دهد و تمامی عملیات به صورت مستقیم بر روی بتن صورت می پذیرد و رنگ در این روش خراشیده نمی شود و پوسته نمی دهد و مانند رزین حباب ایجاد نمی کند.

در سیستم ساب بتن رنگی حتی یک سطح قدیمی و رنگ آمیزی شده قدیمی را می توان جلا داد تا سطوح شکننده و خاکی آن مقاوم و صیقلی شود و برای نظافت آماده و در برابر آلودگی میکروبی و قارچ مقاوم گردد.

در فرآیند ساب بتن می توان از طیف رنگی گسترده و متناسب با محیط، برای افزایش زیبایی و جلوه محیط استفاده نمود.

قبل از عملیات
بعد از عملیات
بعد از عملیات
بعد از عملیات

کجا می توان از ساب بتن رنگی استفاده کرد؟

رایج ترین مکان هایی که در آن از ساب بتن رنگی استفاده می شود عبارتند از:

انبارهای بزرگ و مراکز فروش

فروشگاه های خرده فروشی

هتل ها و رستوران ها

ساختمان های اداری

نمایشگاه های خودرو

اقامتگاه های خصوصی

مزایای ساب بتن رنگی

صاحبان خانه ، خرده فروشان ، فروشگاه های بزرگ ، تجهیزات آموزشی و پزشکی به دلیل مزایای ساب بتن، از این روش برای سطح کف خود استفاده می کنند، همچنین از نظر زیبایی شناسی انتخاب این روش، انتخابی منطقی است.

مزایای ساب بتن رنگی در مجتمع مسکونی:

• صرفه جویی در هزینه

• چرخه عمر طولانی تر: کف های صیقلی مانند مواد دیگر در معرض آسیب نیستند و نیازی به تعویض ندارند

• تمیز کردن آسان: گرد و غبار ، خاک ، مواد آلرژی زا به راحتی از روی سطح پاک می شود.

• امکان استفاده از طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها

مزایای ساب بتن در مراکز تجاری:

•صرفه جویی در هزینه

تعمیر و نگهداری کمتر و طول عمر بیشتر: تمیز کردن کف های صیقلی به راحتی انجام می شود و فقط برخی اوقات به دستمال مرطوب احتیاج دارید. سطح براق و صیقلی بتن در برابر علائم لاستیک های لیفتراک و لکه های ناشی از نشت روغن و مواد شیمیایی مقاومت می کند.

مقاوم در برابر انتقال رطوبت: بتن صیقلی باعث می شود کف نفس بکشد و مواردی را که با سایر کفپوش های مسدود کننده بتن از جمله کاشی و غیره بوجود می آید از بین می برد.

بازتاب بالای نور: شاین کف برای ساختمان های اداری ، هتل ها ، رستوران ها و سایر اماکن عمومی که می خواهند تصویری روشن ، تمیز و حرفه ای ارائه دهند ، مهم است. بازتاب نور خود باعث روشنی فضا شده و در مصرف انرژی هم صرفه جویی می شود.

در این روش شما امکان طراحی لوگوی رنگی سازمان خود را بر روی سطح خواهید داشت.

آیا می توان تمام بتن ها را جلا داد؟

تقریباً هر کف بتونی از نظر ساختاری ، اعم از قدیمی یا جدید ، می تواند با آماده سازی مناسب صیقل داده شود.

از آنجا که ساب بتن یک فرآیند چند مرحله ای است ، شما می توانید میزان شفافیت سطح را انتخاب کنید.

آیا نگهداری سطح بتن رنگی سخت است؟

کف های بتنی بسیار مقاوم هستند ، اما برای حفظ درخشش و زیبایی، به کمی نگهداری احتیاج دارند. خبر خوب این است که نگهداری آنها به طور کلی نسبت به دیگر کف های تزئینی راحت تر است. تعمیر و نگهداری معمولی شامل این است که کف از گرد و غبار پاک شود.

آیا بتن رنگی لغزنده است؟

کفهای بتنی صیقلی ممکن است به اندازه شیشه صاف به نظر برسند ، اما هنگام تمیز و خشک ماندن کاملاً ایمن هستند.

اعمال رنگ بر روی بتن

یکی از موثرترین روش ها برای زیبایی بتن، استفاده از رنگ است. رنگ های بتنی در پالت رنگی بسیار گسترده هستند.

شرکت فراپاک سازان آوا به عنوان بزرگترین مجری فرآیند ساب بتن رنگی در ایران فعالیت می کند برای اطلاعات بیشتر در زمینه ساب بتن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای اجاره انواع دستگاه بهسازی و نظافتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید