sweaper

نظافت صنعتی شامل دستگاه های نظافتی متعددی می باشد.

در نظافت صنعتی برای نظافت هر بخشی از دستگاه های متفاوت و مخصوص همان بخش استفاده می شود.

نظافت سطح کف نیز از این قاعده مستثنی نیست،برای نظافت سطح کف با توجه به نوع آلودگی می توان از دستگاه اسکرابر، سوئیپر و سوئیپر-اسکرابر استفاده نمود.

دستگاه اسکرابر

غالبا برای شستشو و نظافت سطوح هموار کف از دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی استفاده

می شود.مکانیزم کار این دستگاه به این صورت است  که سطح با آب و به وسیله برس تعبیه شده در زیر دستگاه نظافت می شود.یکی از مزایای این دستگاه این است که سطح همزمان با شستشو به وسیله تی پشت دستگاه خشک هم می شود.

این دستگاه در ابعاد  متفاوت، به صورت کابلی (دستی) و باطری دار (سرنشین دار) موجود است.

سوئیپر

دستگاه سوئیپر یا جاروی شهری برای محیط هایی استفاده می شود که آلودگی آن خشک است.از این دستگاه برای جارو کردن ذرات ریز و درشت گردو غبار استفاده می شود.

از این دستگاه عموما برای نظافت محوطه های وسیع، باز و عمومی استفاده می شود.

دستگاه سوئیپر-اسکرابر

این دستگاه کار هردو دستگاه اسکرابر و سوئیپر را به طور همزمان انجام می دهد و برای محیط هایی که به صورت همزمان به شستشو و جارو نیاز دارند مناسب است.

به طور کلی برای شستشو و از بین بردن آلودگی های نسبتا عمیق سطح از دستگاه اسکرابر و برای جارو کردن و از بین بردن گردو غبار از دستگاه سوئیپر استفاده می شود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید