دفتر کارشما چهره تجارت شما است و تأثیر مهمی بر کارمندان ، مشتریان و شرکای تجاری شما دارد. دفتری تمیز و مرتب موجب بهره وری و خلاقیت می شود. بنابراین، شما به خدمات نظافت دوره ای نیاز دارید.

بسیاری از شرکت ها،  خدمات نظافت صنعتی را ارائه می دهند اما برای انتخاب مناسب چه کاری لازم است؟

در اینجا به چند نکته در مورد انتخاب شرکت خدمات نظافت صنعتی می پردازیم:

بیمه کارکنان

بیمه یکی از اولین مواردی است که باید قبل از هر موردی به دنبال آن بود. در صورت صدمه دیدن نیرو در محل کار ، بیمه مسئولیت از شما در برابر هزینه هایی که نیرو ممکن است متحمل شود محافظت می کند.

رضایت مشتری

متخصصان این کار باید تعداد زیادی مشتری راضی داشته باشند. رضایت مشتریان سابق نشان دهنده کیفیت است. نظرات آنلاین را دنبال کنید از این نظرات می توان اطلاعات مهمی کسب کرد. دقت کنید که نظرات توسط حساب های معتبر و واقعی نوشته شده باشند.. اطلاعات چندین منبع را چک کنید تا 100 درصد مطمئن باشید که به جای پست های بازاریابی ، نظرات واقعی را مشاهده می کنید.

 انعطاف پذیری و سفارشی سازی

هر شرکتی به برنامه نظافتی ویژه ای نیاز دارد. ممکن است دفتر کار شما کوچک باشد یا محیطی باشد  که صدها نفر در آن مشغول به کار هستند ، باید اطمینان حاصل کنید که برنامه خدمات نظافتی ارائه شده به طور سفارشی برای کار شما طراحی شده است. نظافت باید بر اساس نیازهای شما و به صورت سفارشی انجام شود.

تنوع خدمات

برخی از دفاتر نسبت به سایر شرکت ها نیاز به روند نظافتی ویژه ای دارند. شرکت های نظافتی که مجموعه ای از خدمات را ارائه می دهند خیلی بهتر از شرکت هایی هستند که فقط در چند فرآیند تخصص دارند. اکثر شرکت های  خدمات نظافتی معتبر به مشتریان خود یک برنامه دقیق از روند اجرای فرآیند ارائه می دهند. این طرح، کلیه کارهایی است که شرکت قادر به انجام آنها است و هزینه خدمات به صورت مجزا قید می شود. بخاطر داشته باشید ، مهمترین نکته در هنگام مراجعه به شرکت های خدمات نظافتی قیمت نیست ، ازاین گزینه تنها برای تصمیم گیری بین چند شرکت با شرایط مشابه می توان استفاده نمود.به دنبال بهترین در کیفیت انجام کار باشید. سرویس های نظافتی که بیش از حد ارزان هستند ممکن است با هزینه های پنهان یا کیفیت پایین تر ارائه شوند.

ارتباط آسان

این عاملی است که برخی از مدیران آن را دست کم می گیرند. سهولت برقراری ارتباط در هنگام انتخاب شرکت خدمات نظافتی فوق العاده مهم است. اطمینان حاصل کنید که شرکت نظافتی که قصد همکاری با آن را دارید نیازهای شما را درک کرده و آماده است تا برای به حداکثر رساندن مزایا و راحتی شما به طور کامل در دسترس باشد.  زمانی را برای بررسی و انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت صنعتی در نظر بگیرید و در تصمیم گیری عجله نکنید. چند شرکت را با هم مقایسه کنید. در نهایت این اطلاعات به شما کمک می کند تا یک انتخاب منطقی و به صرفه داشته باشید و در طولانی مدت از آن راضی باشید.

در صورت نیاز به هرگونه خدمات در زمینه نظافت صنعتی و بهسازی سطوح می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای اجاره انواع دستگاه های نظافتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

 

پیام بگذارید