تبلیغات بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ از طریق وسایل نقلیه در سطح شهر صورت می گیرد.

این در حالی است که  اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه در هر نوع آب و هوایی تردد دارند و کیلومترها در سطح شهر طی می کنند و این موضوع باعث ایجاد حجم زیادی از آلودگی برای ماشین خواهد شد.

ماشینی که برای  تبلیغات استفاده می شود باید تمیز و بدون گردو غبار باشد چون در غیر این صورت پیام اشتباهی را به مشتری ارسال می کند و  شما نمی خواهید اولین برداشت آنها عدم توجه به جزئیات باشد. انتخاب خدمات شستشوی اتوماتیک اتومبیل باعث می شود تا نظافت اتومبیل های شرکت سریع و مقرون به صرفه باشد.

کارواش اتوماتیک در مقابل کارواش دستی

برخی از افراد معتقدند که شستن اتومبیل به صورت دستی مقرون به صرفه تر است ولی اغلب متوجه می شوند که شستشوی اتوماتیک در واقع مزایای قابل توجهی را به همراه دارد:

مصرف کمتر آب

استفاده از روش سنتی شستشو با  اسفنج و شلنگ به حجم زیادی آب (حدودو 150 لیتر)احتیاج دارد، حتی زمانی که می خواهید در مصرف آب صرفه جویی کنید. با این حال ، سیستم های شستشوی اتوماتیک اتومبیل به طور متوسط ​​فقط 35 لیتر برای هر  خودرو استفاده می کنند که بسیار کارآمدتر است.

فاضلاب کمتر

هنگام شستشوی وسایل نقلیه در محل ، تمام آبی که استفاده می کنید همراه با مواد شوینده ای که استفاده کرده اید ، به فاضلاب رفته  و یا جذب زمین می شود. این می تواند منابع خاک و آب زیرزمینی را آلوده کند. در  شستشوی اتوماتیک اتومبیل برای حداکثر کارایی، پساب به صورت مجزا جمع آوری  می شود.

خط وخش کمتر در وسایل نقلیه

هر چقدر هم که از دستمال و اسفنج و … به آرامی استفاده کنید باز هم  در هر نوع روش شستشوی اتومبیل این امر باعث ایجاد خراش های کوچک در قسمت های مختلف وسیله نقلیه شما می شود. در شستشوی اتوماتیک این بخش به وسیله قدرت بالای فشار آب و استفاده از برس های نرم و استاندارد دستگاه صورت می گیرد، که باعث می شود بدون ایجاد خط و خش، ماشین برای مدت طولانی تری تمیز بماند. 

صرفه جویی در وقت و هزینه

شستشوی اتوماتیک اتومبیل در نگاه اول هزینه بیشتری نسبت به روش دستی در محل دارد، اما در واقع این نگاه درستی نمی باشد. بیشتر کارواش های اتوماتیک برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه ، به ویژه برای مشتریان دائم خود ارائه می دهند.

وقت شما و کارمندانتان بسیار ارزشمند است. بسیاری از صاحبان مشاغل، وقتی هزینه ساعتی یک کارمند برای شستشو وسیله نقلیه شرکت را با هزینه تکمیل کار در عرض چند دقیقه با سیستم شستشو اتوماتیک مقایسه می کنند، متوجه می شوند که  روش اتوماتیک در واقع ارزش بیشتر و هزینه کمتری دارد.

شرکت فراپاک آمده ارائه تمامی خدمات شستشوی اتوماتیک اتومبیل در 3 شعبه یران مال اکو مال و باملند است

برای اطلاع از انواع پکیج های شستشوی اتوماتیک می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید و برای سایر امور نظافتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید