اسکرابر یکی از دستگاه های نظافت صنعتی برای شستشوی سطوح کف می باشد. استفاده از این دستگاه باعث افزایش سطح کیفیت و کارایی و کاهش هزینه، زمان و نیرو می گردد.

هنگام شستشو با دستگاه اسکرابر باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

شارژ باتری دستگاه

دستگاه اسکرابر  به طور کلی در دو نوع باتری دار و بدون باتری تولید می شود. که هر کدام از این دستگاه ها مخصوص محیط های متفاوتی می باشد.در برخی از اماکن وسیع که دسترسی به پریز برق کم یا سخت است از دستگاه های باتری دار استفاده می شود.هنگام استفاده از دستگاه های باتری دار باید قبل از استفاده حتما از شارژ کامل باتری دستگاه اطمینان حاصل کنید.

تخلیه محیط

هنگام شستشو با دستگاه اسکرابر بهتر است که سطح عاری از هرگونه وسیله باشد. تخلیه محیط از برخورد دستگاه با وسایل و آسیب احتمالی دستگاه و اشیاء جلوگیری می کند.

کنترل اتصالات

در دستگاه اسکرابر اتصالات، خرطومی و شلنگ هایی جهت پاشش آب بر روی برس ها، مکش و انتقال آب آلوده به  داخل مخزن آب کثیف وجود دارد. قبل از شستشو با دستگاه باید تمامی این اتصالات به طور دقیق برای جلوگیری از اختلال در روند شستشو چک شود.

جمع آوری نخاله

دستگاه اسکرابر تنها برای نظافت گردو غبار و ذرات ریز روی سطح استفاده می شود و قدرت جمع آوری آلاینده های بزرگ را ندارد بنابراین پیش از نظافت با این دستگاه باید تمام نخاله ها ازروی سطح به طور کامل جمع آوری شود.

انتخاب برس و تی  مناسب
یکی از اصلی ترین بخش ها در دستکاه اسکرابر برس است که در مکان های مختلف با توجه به جنس کف و شرایط محیط و آلودگی انتخاب می شود.
مورد بعدی تی دستگاه است. یکی از مزیت های دستگاه اسکرابر خشک کردن و جمع آوری آب از روی سطح هنگام شستشو است که برای این این کار از تی دستگاه استفاده می شود.
شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای ارتباط با کارشناسان این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید