شستشو نما تنها یک آیتم نظافتی نیست، بلکه یک مزیت رقابتی است.قطعا بنا با نمای درخشان و تمیز توجه افراد بیشتری را نسبت به ساختمانی با نمای کهنه، به خود جلب می نماید.شاید تا سال های قبل شستشو نما امری مهم در جذب مشتری به حساب نمی آمد اما امروزه با افزایش هوشمندی مشتریان و تغییر پارامتر های مارکتینگ، نمای درخشان و تمیز بی شک یکی از تاثیرگذارترین پارامتر های جذب مشتری به حساب می آید. شستشو نما به صورت غیر مستقیم در رونق کسب و کار تاثیر می گذارد. در گذشته شستشو نما عملیاتی پرهزینه و خطرناک به حساب می آمد اما امروزه با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به راحتی این فرآیند را اجرا کرد.

آلودگی های نما

نمای ساختمان ها معمولاً از سنگ، بتن، شیشه و فلز هستند و اعم از جنس نما همه این ها در معرض انواع آلودگی قرار دارند. برخی از این عوامل آلوده کننده عبارتند از:آلودگی های شهری، آلودگی های جوی و آلودگی های ناشی از وسایل نقلیه.

– آلودگی های شهری

به دلیل ساخت و ساز های صورت گرفته در سطح شهر و عملیات ساختمانی مختلف مقدار قابل توجهی مواد معدنی، گرد و خاک و نمک بر روی نمای ساختمان ها قرار می گیرند که می تواند به سرعت به لکه و حتی خوردگی سطح نما بینجامد.

– آلودگی های جوی

یکی از عواملی که شستشو نما ساختمان ها را ضروری می سازد بارش باران و برف و امکان زنگ زدگی نما می باشد.

– آلودگی ناشی از وسایل نقلیه

اگر ساختمان در مرکز شهر و یا در بخش شلوغ و پر رفت و آمد شهری قرار داشته باشد عبور وسایل نقلیه می تواند مقدار قابل توجهی گرده و  دوده روی سطح نمای ساختمان قرار بگیرد.

عدم شستشو مناسب و به موقع

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوزی نماشویی دیگر عملیاتی دشوار، زمانبر نبوده و کاربر در نهایت ایمنی می تواند ساختمان ها را تا ارتفاع مشخص نظافت نماید. عدم شستشو  و نظافت به موقع جلوه نامناسبی را برای محتمع به ارمغان می آورد.ُهمچنین این عدم رسیدگی باعث تخریب تدریجی نمای ساختمان می گردد.

دستگاه شستشوی نما

دستگاه نماشویی یک تجهیز کاملا مکانیزه و قابل استفاده به منظور  و بیرونی ساختمان می باشد که بدون نیاز به نصب داربست و خطرات قرارگیری در ارتفاع و یا صرف هزینه های اضافی امکان شستشوی حرفه ای و کاملا تخصصی هر نوع نما را فراهم می آورد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما  برای اجاره دستگاه های تظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید