برای شستشوی پارکینگ می توان از هر دو  روش دستی و مکانیزه استفاده نمود.در روش دستی با استفاده از تجهیزات نظافتی سنتی می توان سطوح پارکینگ را نظافت کرد. استفاده از این روش اتلاف وقت و هزینه را در پی دارد.برای پارکینگ های وسیع به کارگیری روش های سنتی و قدیمی ایده آل نمی باشد.با گذشت زمان  و پیشرفت تکنولوژی به تدریج دستگاه ها و ماشین آلات نظافت صنعتی جایگزین روش های سنتی و دستی شدند. در نظافت پارکینگ ها به ویژه پارکینگ های وسیع با تردد بالا استفاده از روش های نظافت صنعتی بهترین شیوه برای نظافت می باشد.در نظافت صنعتی برای شستشو سطوح پارکینگ می توان دستگاه های متفاوتی مانند واترجت، اسکرابر، جاروبرقی و سوئیپر را به کارگرفت. به طور کلی برای شستشو و جرم برداری پارکینگ واترجت انتخاب بهتری خواهد بود.در شستشوی پارکینگ با واترجت می توان با توجه به مساحت محیط، نوع و میزان آلودگی واترجت مناسب را انتخاب کرد.

نحوه کار دستگاه واترجت

هنگام استفاده از دستگاه واترجت نظافت توسط فشار آب تولیدی موتور و  پمپ صورت می گیرد. از این دستگاه برای عملیات های مختلف جرم برداری، پاک کردن رد لاستیک، نظافت و شستشوی سطوح مختلف، نظافت خودرو ، از بین بردن زنگ زدگی  و…. استفاده نمود.کاربرد واترجت به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم می گردد که از مصارف خانگی واتر جت می توان به شستشوی خودرو،نماشویی و… اشاره نمود و در مصارف صنعتی می توان برای مواردی چون شستشوی تجهیزات صنعتی، جرم گیری استخر و… استفاده کرد.بخش های مهم  و اساسی در  دستگاه واترجت صنعتی شامل موتور، پمپ و منبع تغذیه می باشد.

انواع واترجت

واترجت صنعتی در ابعاد، قدرت موتور و ….. متفاوتی طراحی  تولید می گردد. به طور کلی واترجت ها بر اساس دمای آب خروجی، منبع تغذیه و فشار تولیدی دسته بندی می شوند.

واترجت مناسب برای نظافت پارکینگ

دستگاه واترجت به دو دسته واترجت آب سرد و آب گرم تقسیم می شود. در نظافت پارکینگ با توجه به شرایط و آلودگی واترجت آب گرم گزینه مناسب تری است.در واترجت آب گرم دمای آب خروجی باعث سریع و راحت پاک شدن آلودگی می شود.

مزایای استفاده از واترجت

هنگام به کارگیری این دستگاه افزایش سرعت و کیفیت شستشو، کاهش انرژی، کاهش مصرف مواد شوینده و آب مصرفی را خواهیم داشت.به کارگیری این دستگاه برای شستشو قابلیت های فراوانی مانند تنظیم فشار، دمای آب خروجی و…. را برای کاربر فراهم می نماید.

با استفاده از دستگاه واترجت برای نظافت و شستشوی پارکینگ می توان با کمترین نیروو هزینه در کمترین زمان ممکن محیط را بالاترین کیفیت نظافت کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد.برای ارتباط با کارشناسان  ما در این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های واترجت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید