برای هر محیطی اعم از دولتی یا خصوصی، اداره، مرکز آموزشی، درمانی، هتل ها، مراکز درمانی، مجموعه های تفریحی، مراکز خرید و… کفپوش خاصی استفاده می شود. کفپوش مورد استفاده در هر محیط تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آن محیط دارد.صیقلی و درخشان بودن کفپوش باعث انعکاس بیشتر نور د رمحیط و در نتیجه افزایش روشنایی و زیبایی می گردد.امروزه کفپوش هایی مدرن، مقاوم و مطابق اصول مدرن دیزاین طراحی و تولید    می شود.

کفپوش ها معمولا جنس های مختلفی دارند که با توجه به نوع محیط می توان از هر یک از آن ها استفاده نمود.

امروزه کفپوش های بتنی با امکان رنگ آمیزی و درج طرح و لوگو برای محیط های مختلفی کاربرد دارند.قبل از این از کفپوش های بتنی تنها برای سطوح سخت، پارکینگ  و… استفاده می شود ولی امروزه با استفاه از فرآوری بتن از کفپوش های بتنی حتی برای سطح کف آپارتمان هم استفاده می شود. روش های نوین  فرآوری بتن مانند سوپرکانکریت باعث شده تا بتن جایگاه خاصی در طراحی های مدرن پیدا کند.

استفاده از این کفپوش ها علاوه بر کاهش هزینه باعث افزایش زیبایی، شاین، مقاومت در برابر اجسام سنگین و خوردگی هم می شود.

شستشو کفپوش بتنی

استفاده از کفپوش بتنی (سوپرکانکریت) باعث راحتی نظافت می شود. برای محیط های وسیع نیاز به انرژی و زمان طولانی برای نظافت نیست زیرا این کفپوش مانع از نفوذ آلودگی به داخل سطح می شود و تنها گردو خاک روی سطح باید نظافت شود.

سوپرکانکریت سطحی ضد آب و ضد نفوذ آلودگی و چربی است.

برای نظافت این سطوح می توان از دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر که دستگاه تخصصی نظافت سطح کف است استفاده نمود.

هنگام شستشوی کفپوش بتنی باید نکات ایمنی راهم برای افراد (جلوگیری از لیزخوردن)و هم سلامت کفپوش رعایت کنیم.

هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر به دلیل خشک کردن سطح همزمان با شستشو خطر زمین خوردن افراد از بین می رود و سطح تا حد بسیار زیادی خشک شده و اثری از رطوبت باقی نمی ماند.

برای حفظ سلامت کفپوش بتنی و جلوگیری از آسیب دستگاه هنگام شستشو باید از مواد شوینده مناسب، غیر اسیدی و استاندارد استفاده شود.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی و تولید کننده مواد شوینده مناسب سطوح مختلف می باشد برای دریافت مشاوره می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید و برای اجاره انواع دستگاه های اسکرابر می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید