در نظافت و شستشو دو موضوع بسیار حائز اهمیت است.1-زمان 2-مصرف آب و مواد شوینده.

در نظافت صنعتی می توان مصرف آب و مواد شوینده را به حداقل رساند.در نظافت صنعتی با استفاده از ماشین های مکانیزه صرفه جویی امکان پذیر است ولی در نظافت سنتی این موضوع امکان پذیر نمی باشد.با صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده می توان هزینه ها را نیز تا حد زیادی کاهش داد.یکی از دستگاه های نظافت صنعتی که به طور مستقیم با استفاده از فشار آب فرآیند نظافت را انجام می دهد دستگاه واترجت است.

 واترجت             

در بسیاری از محیط ها برای اجرای فرآیند نظافتی می توان از دستگاه واترجت(کارواش صنعتی) استفاده نمود.این دستگاه در ابعاد و مدل های بسیار متنوعی برای محیط های گوناگون از جمله کارگاه های صنعتی، صنایع مختلف، معابر، داخل و محوطه ساختمان ها، وسایل نقلیه، تجهیزات و….. طراحی و تولید می گردد.به طور کلی واترجت ها به سه دسته خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند.

مزایای واترجت

  • کاهش مصرف آب
  • کاهش مصرف مواد شوینده
  • قابلیت جرم برداری و از بین بردن آلودگی های سخت
  • کاهش زمان نظافت
  • افزایش کیفیت فرآیند نظافت
  • امکان نظافت محیط با دسترسی کم

انواع واترجت

انتخاب هر دستگاه نظافت صنعتی باید با توجه به نوع نیاز،آلودگی و دسترسی محیط صورت گیرد.برای به کارگیری دستگاه واترجت این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که واترجت در دو نوع آب گرم و آب سرد با قدرت های متفاوت وجود دارد که کاربر باید با توجه به نوع آلودگی دستگاه مناسب را انتخاب نماید.برای از بین بردن آلودگی های قدیمی، سخت و یا چربی و روغن و سیاهی باید از واترجت آب گرم استفاده کرد.واترجت آب گرم برای ضدعفونی سطوح نیز به کار می رود.

صرفه جویی در مصرف آب

هنگام استفاده از دستگاه واترجت فرآیند نظافتی با سرعت بالاتری صورت می گیرد در نتیجه زمان نظافت به طرز چشمگیری کاهش می یابد این خود باعث کاهش مصرف آب می گردد. به طور کلی میزان مصرف آب در نظافت با دستگاه واترجت نسبت به نظافت با روش های قدیمی تا حدود 50 درص د و حتی بیشتر کاهش می یابد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر ایران می باشد برای ارتباط با کارشناس فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاع از مشخصات فنی و تخصصی دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید