ضدعفونی

طبق بررسی و آمار سازمان های معتبر جهانی، سطح کف به دلیل تردد یکی از آلوده ترین مکان های جمع و پخش ویروس است به همین دلیل برای جلوگیری از پخش ویروس و بیماری، سطح کف را باید به طور مکرر تمیز کرد تا مانع از جمع شدن آلودگی شویم.

برای نظافت سطح کف راه های متعددی وجود دارد و لی در شرایط بیماری و الزام رعایت تمامی نکات بهداشتی هم برای کارکنان هم برای مراجعین استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر اسکرابر بهترین و بهداشتی ترین گزینه است.

برای ضدعفونی سطح کف استفاده از تی و مواد شوینده و یا روش های دیگر علاوه بر زمان بر بودن خود می تواند باعث پخش ویروس شود.

floor-cleaning

 

 

cleaning-concrete-floors

ضدعفونی سطح کف با دستگاه اسکرابر

شستشو و ضدعفونی سطح کف با استفاده از دستگاه زمین شوی به دو روش صورت می گیرد.

روش اول: استفاده از مواد ضدعفونی داخل مخزن دستگاه اسکرابر

روش دوم: پخش مواد ضدعفونی روی سطح و سپس نظافت و شستشو با دستگاه اسکرابر

در روش اول می توان مخزن آب تمیز را با آب و مواد شوینده و ضدعفونی پر کرد و فرآیند شستشو را انجام داد.

در این روش باید در نظر داشته باشید که مواد شوینده و ضدعفونی مورد استفاده مورد تایید باشند و به دستگاه آسیب نرسانند.

در روش دوم می توان ماده ضدعفونی را روی سطح پخش کرد و بعد از آن فرآیند شستشو با دستگاه اسکرابر را شروع کرد. به این ترتیب مواد شوینده و آلودگی ها  به همراه آب از روی سطح جمع شده و وارد مخزن آب کثیف دستگاه می شود.

در هر دو روش باید توجه داشته باشید که پس از پایان فرآیند، مخزن دستگاه را تخلیه و بشویید تا از به جا ماندن آلودگی و رشد میکروب در مخزن جلوگیری کنید.

از دستگاه اسکرابر می توان در زمان تردد مراجعه کنندگان هم استفاد نمود زیرا این دستگاهی آبی بر روی سطح به جا نمی گزارد و سطح همزمان با شستشو توسط دستگاه خشک می شود و خطری مراجعین را تهدید نمی کند.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید