همه دستگاه های نظافت صنعتی با توجه به ساختار و طراحی از طول عمر مفید و مناسبی برخوردارند.

رعایت نکات ایمنی و استفاده مناسب از دستگاه باعث افزایش طول عمر و کارایی آن می گردد و در مقابل این موضوع استفاده نادرست و بی توجهی به نکات ایمنی خرابی و کاهش کارایی دستگاه را در پی خواهد داشت.دستگاه واترجت صنعتی هم از این قاعده مستثنی نیست.

در ادامه به علت خرابی در واترجت صنعتی می پردازیم:

فشار آب

دستگا واترجت صنعتی با فشار بالای آب شناخته شده است در صورت کاهش فشار آب دستگاه، باید علت این کاهش بررسی شود.عواملی مانند جریان و فشار آب ورودی، اتصال صحیح، نشتی نداشتن آب د رطول اتصالات، چک کردن نازل، شیر تخلیه و پمپ دستگاه می توانند باعث کاهش فشار آب باشند.

 هنگام کاهش فشار آب تمامی موارد برای  رفع ایراد به وجود آمده و جلوگیری از خرابی بیشتر باید بازدید شود.

حرارت موتور

استفاده از نازل نامناسب در طی فرآیند نظافتی یا آسیب دیدگی شیرکنترل هر دو مواردی هستند که باعث افزایش دما و حرارت موتور واترجت می شوند.

در صورت افزایش دمای غیر متعارف موتور این ها مواردی هستند که باید چک شوند تا از خرابی موتور جلوگیری شود.

پمپ دستگاه واترجت

لرزش غیر طبیعی دستگاه به پمپ مربوط می شود که در اثر مسدود شدن مجراها ویا نشت هوا صورت می گیرد. کافی نبودن حجم آب ورودی نیز می تواند عامل خرابی پمپ ودر نتیجه لرزش دستگاه باشد.

بنابراین علت خرابی در واترجت صنعتی ممکن است ناشی از اختلالات پمپ، حرارت موتور و یا فشار آب ورودی باشد که در صورت بروز مشکل باید تمامی این موارد چک شود

در صورت بروز هر یک از مشکلات و  عدم آگاهی از مشخصات فنی دستگاه با پشتیبان فنی شرکت فروشنده تماس گرفته و مشکل را بر طرف نمایید.

پیگیری مشکلات دستگاه باعث جلوگیری از خرابی بیشتر و از کار افتادن موتور دستگاه می گردد.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع دستگاه ها و خدمات نظافت صنعتی می باشد برای اطلاع از خدمات این شرکت با کارشناسان فنی درارتباط باشید و برای اطلاع از مشخصات فنی دستگاه ها می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید