cc

سرامیک انواع مختلفی دارد که هر کدام از زیبایی خاصی برخوردار هستند که استفاده از این سرامیک ها در ساختمان ، سطوح داخل ساختمان، سرویس بهداشتی و وسایل زینتی مرهون همین زیبایی است .با این حال استفاده از سرامیک برای موارد ذکر شده هزینه بالایی در بردارد. بنابراین حفظ زیبایی سرامیک از اهمیت به سزایی برخوردار است .

سطح سرامیک، به راحتی آلوده می شود. لکه و کثیفی به سرعت بر روی سطح سرامیک اثر می گذارد و جلوه و زیبایی سطح را کاهش می دهد.

شاید به نظر برسد که لکه های ایجاد شده بر روی سطح سرامیکی را با دستمال و موادشوینده هم به راحتی می توان از بین برد. این مورد کاملا درست و کاربردی است ولی این کار به مرور زمان با از بین بردن لایه ی محافظی که با فرآوری آن به دست آمده، باعث کدر شدن سطح سرامیک می شود.به طور کلی نظافت سطح سرامیک با مواد شوینده نامناسب و اسپری های مرسوم موجود در بازار ، درخشندگی و جلای سطح سرامیک را از بین می برد.

شرکت فراپاک سازان آوا  با استفاده از دانش و مهارت متخصصین سطح شروع به تولید مواد شوینده متناسب با بافت سرامیک کرده است.

شرکت فراپاک سازان آوا با استفاده از متد و مواد اولیه شرکت های معتبر جهانی نظیر AKEMI  و KLINDEX  این محصولات را تولید می کند.

این ماده، ماده ای مناسب برای شستشو و نظافت سطح سرامیک بدون آسیب رساندن به بافت آن، خوردگی در سطح و کدر شدن آن است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول پرکاربرد می توانید به صفحه این محصول (سرامیک کلینرCERAMIC-CLEANER) در سایت مراجعه فرمائید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید