پولیشر از جمله دستگاه هایی به شمار می آید که هم در بخش بهسازی سطوح و هم در بخش نظافت عمیق و صنعتی کاربرد دارد.از این دستگاه می توان برای درخشش سطوح مکان های مختلف استفاده نمود. هتل یکی از همین اماکن است. هتل ها جز مکان های عمومی هستند که روزانه مسافران زیادی از شهر و حتی کشورهای مختلف در آن رفت و آمد دارند. به واسطه رفت و آمد افراد مختلف می توان هتل ها را نماد فرهنگ و تمدن یک کشور برای مهمان های خارجی در نظر گرفت به همین دلیل است که محیط هتل همواره باید تمیز و زیبا باشد.

دستگاه پولیشر

پولیشر یک دستگاه نظافت صنعتی مجهز به یک مخزن آب و دسته کنترل و برس چرخشی می باشد و دارای طراحی کاملا ارگونومیک برای استفاده افراد مختلف است. کاربر می تواند با اتصال دستگاه به برق،و هدایت دستگاه با استفاده از چرخش برس فرآیند شستشو را آغاز نماید.

پولیشر در هتل

همانطور که در بالا به آن اشاره شد از پولیشر می توان برای اجرای فرآیند های متفاوتی استفاده نمود. ظاهر زیبا در هتل یکی از تاثیرگذارترین عوامل در جلب نظر و رضات مشتری می باشد.نظافت و درخشش سطوح کف یکی از همین موارد به حساب می آید.نظافت سطح کف هتل به دلیل وسعت زیاد با روش های دستی و سنتی از کیفیت بالایی برخوردار نمی باشد و زمان زیادی لازم دارد. با استفاده از دستگاه پولیشر می توان علاوه بر نظافت سطح کف، درخشش و شاین مناسب نیز در سطح ایجاد نمود.

مزایای استفاده از پولیشر

  • کاهش آلودگی سطح

یکی از مزایای استفاده از پولیشر در هتل نظافت آسان سطح کف و کاهش آلودگی است. با نظافت سطح کف به وسیله پولیشر می توان از انتقال و افزایش آلودگی در هتل  در بین مسافران و مراجعه کنندگان جلوگیری کرد.

  • جلادهی به سطح

استفاده از پولیشر تاثیر بسزایی در صیقلی و براق شدن سطوح کف دارد.که این موارد باعث افزایش جذابیت سطح در بیشتر هتل ها موثر است. از آنجایی که بیشترین بخش نظافتی هتل شامل کفپوش می شود، استفاده از دستگاه  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  • محافظت از سطح

با استفاده از پولیشر در هتل می توان از انباشته شدن آلودگی روی سطح و فرسودگی و کدر شدن آن جلوگیری کرد. عدم نظافت صحیح سطوح باعث باقی ماندن و انتقال آلودگی در محیط می گردد.این آلودگی ها در طولانی مدت می توانند به بافت سطح آسیب برسانند.با استفاده از پولیشر می توان در کمترین زمان ممکن سطح را علاوه بر نظافتت جلا بخشید.

مزایای استفاده از پولیشر در هتل

از مزایای استفاده از این دستگاه در هتل می توان به کاهش زمان نظافت و افزایش سرعت این فرآیند، کاهش هزینه های نظافتی، افزایش طول عمر کفپوش ها، سهولت استفاده برای کاربر و جلادهی بالا به سطوح اشاره نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه پولیشر از طیق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید