در نظافت صنعتی دستگاه های متنوع با کاربرد های متفاوتی وجود دارد. در میان این دستگاه ها برخی ماشین آلات از محبوبیت بیشتری برخوردارند. مزایای اسکرابر باعث شد که این دستگاه یکی از محبوب ترین دستگاه های نظافت سطح کف بین کاربران باشد.با توجه به پیشرفت صنایع و گسترش محیط های صنعتی، روش های نظافت صنعتی به سرعت در حال جایگزینی با روش های نظافت دستی و سنتی هستند.استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی برای نظافت سطح کف یکی از ایده آل ترین روش های نظافتی می باشد.در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی اسکرابر در ابعاد و مدل های متنوعی برای سهولت کاربر طراحی و تولید می گردد. در حال حاضر این دستگاه در دو نوع باطری دار(سرنشین دار) و دستی(کابلی) قابل استفاده است. ر این مقاله به مزایای اسکرابر باطری دار می پردازیم.

مزایای اسکرابر باطری دار

1-بدون ایجاد سروصدا

2-نظافت با کیفیت بالا

3-قابل استفاده برای محیط های بدون دسترسی

4-قابل استفاده برای محیط های وسیع

5-ایمن

بدون ایجاد سروصدا در محیط

صدای دستگاه هنگام کار یکی از معضلاتی است که افراد با آن در گیر هستند. با استفاده از دستگاه اسکرابر با ایجاد کمترین صدا می توان فرآیند نظافت را اجرا نمود. بدون صدا بودن این دستگاه امکان نظافت در اماکن عمومی و بزرگ حتی در ساعات شلوغ  و پرتردد را فراهم می نماید.

نظافت با کیفیت بالا

برای مراکز با حساسیت بالا در نوع و نظافت آلودگی مانند مراکز درمانی و مجتمع های تجاری اسکرابر بهترین گزینه برای نظافت کامل سطح کف می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان بهداشت و ایمنی محیط را افزایش داد.

نظافت در محیط های بدون دسترسی مناسب

در برخی اماکن دسترسی به برق و یا منبع تغذیه برای دستگاه سخت و یا کلا وجود ندارد. برای نظافت این محیط ها می توان از دستگاه اسکرابر سرنشین دار که مجهز به به منبع تغذیه شارژی می باشد استفاده نمود.برخی اوقات حجم رفت و آمد در محیط  زیاد است و علاوه بر افراد، ماشین آلات و تجهیزات نیز در محیط وجود دارد در چنین حالتی استفاده از دستگاه باطری دار به دلیل عدم وجود کابل بسیار کارآمد است.

نظافت ایمن

یکی از مهمترین مزایای اسکرابر در نظافت سطح کف، خشک کردن همزمان با شستشو می باشد.خشک شدن همزمان با شستشو  از خیس ماندن سطح و احتمال لغزیدن افراد و صدمه دیدن آن ها جلوگیری می نماید.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید