در نظافت صنعتی برای دستیابی به بالاترین کیفیت و کارایی هر دستگاه باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

با رعایت این نکات می توان فرآیند نظافت را بالاترین کیفیت ممکن اجرا کرد. تمام این نکات به راحتی قابل اجرا هستند و سطح کیفیت و عملکرد دستگاه را تا حد قابل توجهی افزایش می دهند.

در مقالات قبلی به ویژگی و مزایای دستگاه موکت شوی صنعتی پرداختیم و موارد موثر در کارایی موکت شوی صنعتی را شناسایی کردیم در این مقاله به صورت مجزا به این موارد می پردازیم.

موارد موثر در کارایی موکت شوی صنعتی:

1-سیستم برس زنی دستگاه

2-دما

3-مواد شوینده

4-سامانه مکش

5-مدت زمان خشک شدن

سیستم برس زنی دستگاه:

دستگاه موکت شوی صنعتی با استفاده از سیستم برس زنی فرآیند شستشوی فرش و موکت را انجام می دهد. عملایت برس زنی بلافاصله پس از پاشش مواد شوینده شروع می شود. این دستگاه مجهز به برس رولی است که باعث حفاظت و جلوگیری از آسیب به بافت فرش و موکت می شود.در این مرحله تمام آلودگی از بافت فرش و موکت جدا می شود.

دما:

هنگام استفاده از دستگاه موکت شوی صنعتی می توان از آب با حرارات بالا استفاده کرد.  استفاده از آب گرم باعث جداسازی بهتر آلودگی از بافت فرش و موکت و در نتیجه افزایش کیفیت شستشو می شود.

مواد شوینده:

استفاده از ماده شوینده مناسب باعث افزایش کیفیت شستشو می شود و نظافت اصولی با جلوگیری از آسیب رساندن به الیاف فرش و موکت سبب افزایش طول عمر مفید آن می شود.

سامانه مکش:

در دستگاه موکت شوی صنعتی به دلیل مجهز بودن این دستگاه به سامانه مکش آب و مواد شوینده بعد از عملیات شستشو مایعات از روی سطح فرش و موکت مکش می شود. مکش مایع از روی سطح بعد از شستشو به فرآیند خشک شدن فرش و موکت کمک شایانی می کند.کاهش زمان خشک شدن و جلوگیری از ماندگاری رطوبت باعث افزایش عمر فرش و موکت و جلوگیری از پوسیدگی می شود.

مدت زمان خشک شدن:

با توجه به سامانه مکش در دستگاه موکت شوی صنعتی، فرش و موکت تا حد زیادی خشک شده ولی به منظور خشک شدن کامل فرش و موکت و برای کاهش زمان خشک شدن می توان از دستگاه باد زن استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه موکت شوی صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید