همه ما روزانه در سطح شهر شاهد ساخت و سازهای بسیاری هستیم.

هنگام اجرای پروژه های عمرانی موارد زیادی را باید در نظر گرفت تا در پایان کار مشکلی به وجود نیاید.

تولید حجم بالای نخاله یکی از معضلاتی است  که تقریبا در همه پروژه های عمرانی  یکسان است.

در پروژه های عمرانی به دلیل نوع کار و مصالحی که به کار می رود، نخاله با حجم و سرعت زیادی تولید و در محیط انباشته می شود.

نخاله یا ضایعات ساختمانی شامل موارد مختلفی مانند سیم، میخ، آهن، میلگرد، سنگ، کاشی، آجر، چوب، بتن، گردو خاک، پلاستیک، شیشه و …. می باشد.

تولید نخاله در پروژه ها و جمع آوری نکردن آن، باعث کاهش روند کار خواهد شد همچنین در برخی موارد این نخاله ها مانعی برای رفت و آمد مردم عادی و ایجاد مزاحمت برای  مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری محیط اطراف می شود.

جمع آوری نخاله

تمام پروژهای عمرانی و صنعتی در طول فرآیند اجرای کار خود و به ویژه پس از اتمام کار حجم بالایی از نخاله را تولید می کنند .

یکی از مواردی که در نظافت صنعتی  باید به آن توجه داشته باشیم، نخاله های موجود در محیط است. در فرآیند نظافت صنعتی ابتدا باید  تمام نخاله های موجود در محیط را به وسیله دستگاه های نظافت صنعتی و نیرو جمع آوری کرده و سپس فرآیند نظافتی را آغاز کنیم. نخاله های هر پروژه با توجه به کاربری آن محیط متفاوت است.

برای جمع آوری نخاله یا به اصطلاح نخاله برداری در پروژه های خود می توانید از شرکت های خدماتی نظیر فراپاک که نیرو و تجهیزات لازم و کافی برای این کار را دارند استفاده نمایید.

شرکت فراپاک با توجه به حجم و نوع نخاله تولید شده در پروژه  شما دستگاه و نیروی مناسب جهت نخاله برداری را در اختیار شما خواهد گذاشت.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و نیروی خبره به روند اجرای کار سرعت می بخشد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از جزئیات می توانید با کارشناسان ما در شرکت فراپاک در ارتباط باشید  و برای اطلاع از مشخصات دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید