صنعتی

برای سهولت در انجام کارهای نظافتی می توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کرد.

مهم ترین نکته در نظافت صنعتی کارایی و کیفیت بالای دستگاه ها و انتخاب درست آن ها می باشد.

استفاده از روش های قدیمی و سنتی نظافت برای محیط های بزرگ و حجم تردد امروزه کافی و مناسب نیست.

چند نمونه از دستگاه های نظافت صنعتی پر کاربرد:

کف شوی صنعتی (اسکرابر)

 

اسکرابرنظافت و شستشوی سطوح در محیط های بزرگ اداری و تجاری با روش های قدیمی نیاز به زمان طولانی و نیرو بالا دارد.در صورتیکه با استفاده از دستگاه اسکرابر می توانید به راحتی محیط های وسیع را در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت نظافت کنید.دستگاه اسکرابر (کف شوی صنعتی) جزءمشهورترین و کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی در بین صنایع و مشتریان خانگی می باشد.این دستگاه انواع مختلفی از لحاظ فنی، کاربردی و ظاهری دارد.

 

 

اسکرابر در دو مدل دستی و سرنشین دار طراحی شده است که با توجه به ویژگی های محیط می توان هر یک را برای نظافت استفاده کرد.

استفاده از اسکرابر کابلی به دلیل وابسته بودن این دستگاه به نیرو برق با محدودیت مکانی روبرو است.
به دلیل پایینتر بودن وزن دستگاه اسکرابر کابلی جا به جایی ابن دستگاه در اماکن راحتتر و سریعتر است.

دستگاه واترجت

درواترجت نظافت پارکینگ های طبقاتی، نظافت سطوح بتنی، زنگ زدایی، شستشوی ماشین آلات سنگین و صنعتی و حتی رسوب زدایی می توان از این دستگاه استفاده کرد.

این دستگاه با فشار های مختلف برای کاربردهای متفاوت طراحی شده است.

از دستگاه واترجت صنعتی اغلب برای از بین بردن آلودگی های مختلف از قبیل چربی و روغن ، گردو خاک ، رد لاستیک و جرم های مختلف از روی سطح و… استفاده می شود.

واترجت با فشار کم 100 ، 120 و .. در دسته خانگی و واترجت با فشار بالاتر،200،250 و .. در دسته صنعتی قرار می گیرند.

دستگاه واترجت دارای نازل های مختلفی از قبیل نازل سندبلاست ، پاششی و … است.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقیجاروبرقی جزء کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی است که در مدل های گوناگون و برای کاربردهای مختلفی طراحی شده است.

از انواع جاروبرقی می توان به مدل های دو موتوره ، سه موتوره ، آب و خاک ، خاک و…. اشاره کرد که کاربر می تواند با توجه به نوع، حجم کار و شرایط محیط دستگاه متناسب با کار خود را انتخاب و استفاده نماید.

دستگاه جاروبرقی صنعتی، کاربرد های فراوانی هم در صنعت و هم در محیط های مسکونی، تجاری و اداری دارد.

از جمله کاربردهای جاروبرقی می توان به نظافت درز پنجره، چهارچوب در، تخلیه بند درعملیات ساب سنگ، سندبلاست، بخشی ازفرآیند جرم برداری،نظافت کانال کولر، حیاط خلوت، تراس، نظافت سطوح، جمع آوری ذرات نخاله باقی مانده روی انواع سطوح و …..اشاره کرد.

به طور کلی تجهیزات نظافت صنعتی برای سهولت امور، افزایش کارایی و کیفیت و کاهش زمان طراحی شده اند.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید