اماکن عمومی از پرتردد ترین بخش های شهری به حساب می آیند.این اماکن می توانند به صورت رو باز و یا سربسه باشند. محیط های عمومی شامل بخش های گسترده ای از شهر می شوند محیط هایی مانند پارک ها، شهربازی، پایانه ها، بیمارستان ها، مترو و……تردد بالا در طول روز در محوطه، موجب بروز آلودگی می گردد که این آلودگی ها نیز باعث کاهش بهداشت و بروز بیماری خواهند شد. امکان بروز مخاطرات برای افراد در اثر نشر بیماری و کاهش جلوه های بصری در اماکن عمومی آلوده و کثیف از مهم ترین مشکلات می باشد. به همین منظور می بایست به طور مرتب مکان های عمومی را نظافت نمود تا از بروز و پخش آلودگی جلوگیری شود. نظافت اماکن عمومی با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی به مراتب آسان تر و بهتر از روش های سنتی خواهد بود.

استفاده از تجهیزات صنعتی در اماکن عمومی

نظافت اماکن عمومی با توجه به حجم تردد همواره مهم و چالش بر انگیز است.تردد افراد مختلف در سطح شهر باعث به وجود آمدن و پخش انواع آلودگی می شود. عبور و مرور تعداد زیادی از افراد در طول روز بر روی سطوح، موجب بروز آلودگی با تنوع بالا خواهد شد. گاه این آلودگی ها سطحی بوده و در حد گرد و خاک است و گاهی آلودگی در سطح نفوذ می کند.به همین دلیل می بایست روزانه به نظافت اماکن عمومی پرداخت. با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت اماکن عمومی می توان حتی در ساعات شلوغ و ترافیک رفت و آمد با استفاده از دستگاه به نظافت روزانه پرداخت.با استفاده از این دستگاه ها می توان در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتیجه را ارئه داد.

نظافت سطح کف با اسکرابر

نظافت سطح کف در اماکن عمومی بسیار حائز اهمیت است چرا که سطح کف می تواند محل تجمع و پخش آلودگی باشد.نظافت این اماکن با به کارگیری شیوه های قدیمی مانند استفاده از تی و دیگر تجهیزات نظافت دستی، مشکلات فراوانی دارند از جمله: مرطوب ماندن سطوح پس از شستشو و امکان لغزش افراد، انتقال آلودگی از روی سطح مرطوب با تردد، به طول انجامیدن فرآیند نظافت به دلیل کارایی کم قدرت تجهیزات دستی نظافتی، ایجاد مزاحمت برای افراد در حین نظافت و… . را در پی دارد. با استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی  می توان به راحتی حتی در شلغ ترین ساعات روز بدون ایجاد مشکل سطح کف را نظافت کرد.

نظافت محوطه با سوئیپر

محوطه های رو باز با در نظر گرفتن شرایط جوی می توانند به سرعت آلوده شوند.با استفاده از جاروی مکانیزه شهری (سوئیپر) می توان تمام گردو خاک روی سطح و آلاینده های کوچک و بزرگ را از روی سطح جمع آوری کرد.

نظافت معابر با واترجت

با استفاده از واترجت صنعتی آب گرم می توان تمام تمام معابر و جداول را که ممکن است محل تجمع جرم باشد را به طور کامل نظافت کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر ایران می باشد، برای ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی جهت اماکن عمومی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید