سالن های ورزشی به واسطه رفت و آمد زیاد و تعریق  ورزشکاران و مربیان می تواند محل تجمع میکروب و آلودگی باشد.برای جلوگیری از بیمار شدن افراد باید محیط باشگاه های ورزشی دائما نظافت شود.

استفاده از تجهیزات ورزشی و بدنسازی مشترک هم می تواند عامل دیگری برای انتقال آلودگی به افراد باشد.

استفاده مکرر از دستگاه های ورزشی و بدنسازی و تماس مستقیم ورزش کاران با تجهیزات مانند دوچرخه، تردمیل، وزنه ها و …. باعث سرعت انتقال بیماری می گردد.

بنابراین تجهیزات و دستگاه ها هم باید کاملا تمیز شوند.

عدم رسیدگی و نظافت باشگاه های ورزشی باعث بروز بیماری های مختلف پوستی برای مراجعین می شود.

با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی میتوان علاوه بر نظافت با کیفیت بالا و اصولی محیط را ضدعفونی و عاری از هر گونه میکروب و آلودگی ساخت.

با توجه به اینکه زمان کمی برای نظافت در باشگاه های ورزشی وجود دارد و معمولا افراد در باشگاه حضور دارند نظافت صنعتی گزینه مناسبتری نسبت به سایر روش های موجود خواهد بود.

انواع تجهیزات برای نظافت باشگاه های ورزشی 

فضای باشگاه های ورزشی معمولا مملو از دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی می باشد.بنابراین برای نظافت و استفاده از دستگاه های نظافتی با محدودیت فضا مواجه هستند و باید از دستگاه های نظافت صنعتی با ابعاد مناسب استفاده شود. جاروبرقی صنعتی، اسکرابر، واترجت، بخارشوی صنعتی و پولیشراز جمله دستگاه هایی هستند  که می توان برای نظافت باشگاه ورزشی به کار برد.

شستشو و نظافت دستگاه و تجهیزات

برای نظافت و ضدعفونی تجهیزات بدنسازی می توان از دو دستگاه واترجت (آب گرم) و بخارشوی صنعتی استفاده نمود.

نظافت سطح کف باشگاه ورزشی

با استفاده از دستگاه جاروبرقی به راحتی می توان تمامی ذرات آلودگی موجود در گوشه ها  و کناره های سالن ورزشی را نظافت نمود. با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می توان سطح کف را به طور همزمان شستشو و خشک کرد.

ضد عفونی تجهیزات

بخار شوی صنعتی دستگاهی تخصصی برای شستشو و ضد عفونی می باشد. در بخارشوی صنعتی با استفاده از  بخار آب تمام سطوح ضدعفونی و عاری از هر گونه آلودگی می گردد.

از دستگاه واترجت آب گرم نیز می توان برای ضدعفونی تجهیزات استفاده نمود.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد برای استفاده از خدمات ازطریق صفحه تماس با ما و برای اجاره تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید