نظافت برج و مجتمع به دلیل تردد و رفت و آمدی که در آن صورت می گیرد ضروری است.برای نظافت برج و مجتمع های بزرگ داشتن برنامه نظافتی دقیق و دوره ای حائز اهمیت است.اگر بخواهیم با استفاده از روش های نظافتی سنتی نظافت این اماکن را انجام دهیم، فرایند بسیار زمان بر و پرهزینه خواهد بود. از این رو استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافتمکانیزه صنعتی می تواند به طور موثر در کاهش هزینه های نظافت تاثیر گذار باشد.

در برج ها و مجتمع های بزرگ به دلیل تعداد ساکنین، نظافت و حفظ سلامت به نسبت مجتمع های کوچک، مهمتر  و البته سخت تر خواهد بود. دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر، واترجت، جاروبرقی، سوئیپر و دستگاه های پولیشر می توانند در افزایش کیفیت نظافت مجتمع های مسکونی تاثیر بالایی داشته باشند.

دستگاه های نظافت صنعتی

تجهیزات نظافت صنعتی قابل استفاده در محیط برج و مجتمع های بزرگ، سرعت و کیفیت نظافت را ارتقا می دهند.. از دستگاه های قابل استفاده برای نظافت محیط های وسیع و مجتمع های مسکونی می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • اسکرابر
  • جاروبرقی
  • واترجت
  • پولیشر
  • سوئیپر

اسکرابر

اسکرابر دستگاه نظافت صنعتی است که به طور تخصصی برای شستشو و نظافت کف کاربرد دارد.از این دستگاه می توان برای شستشو و نطافت کف راهرو ها، سالن لنتظار، سالن اجتماعات و …. استفاده نمود.این دستگاه نظافت صنعتی با داشتن قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان سطوح ایمنی محیط حین و بعد از نظافت را به همراه خواهد داشت. اسکرابر ها در انواع کابلی یا سرنشین دار طراحی و تولید می شوند.از این دستگاه می توان برای نظافت سریع محیط های وسیع استفاده نمود.با استفاده از این دستگاه می توان آلودگی های سطحی موجود روی سطوح را به طور کامل از بین برد.

 به کارگیری این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده می گردد.

جاروبرقی

جاروبرقی صنعتی از دیگر دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به سیله این دستگاه می توان آلاینده های موجود در محیط را از بین برد.این دستگاه در ابعاد و با قدرت موتور متفاوت طراحی و تولید می گردد که با توجه به حجم آلودگی و دسترسی های محیط می توان مدل مناسب را انتخاب کرد.

 سوئیپر

سوئیپر یا جاروی خیابانی از تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی برای جمع آوری آلاینده ها است. این دستگاه نظافت صنعتی قادر است انواع آلودگی های ریز و درشت را از سطوح جمع آوری کرده و محیطی تمیز و عاری از آلودگی ایجاد نماید.از این دستگاه می توان برای نظافت محوطه استفاده نمود.

 واترجت

واترجت برای ازبین بردن آلودگی هایی که در سطوح مختلف نفوذ کردند،استفاده می شود.برای شستشو و نظافت پارکینگ و دیوار ها و… نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود.این دستگاه علاوه بر ابعاد در دو نوع آب گرم و سرد تولید می گردد. هر یک از این دستگاه ها قابلیت خاص خود را دارند. واترجت برای نظافت و شستشوی نمای ساختمان نیز کاربرد دارد.

پولیشر

در برج ها و مجتمع های مسکونی به دلیل تعداد ساکنین و حجم بالای رفت و آمد درخشندگی و جلوه سطح کف در قسمت های مختلف در مدت زمان کمتری نسبت به سایر محیط ها از بین می رود برای جلوگیری از این امر می توان از دستگاه پولیشر استفاده نمود.

استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی در نظافت و شستشوی بخش های مختلف برج ها و مجتمع های مسکونی می تواند به میزان زیادی در ارتقا سطح بهداشت و ایمنی آنها تاثیر گذار باشد. دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی با سرعت بخشیدن به فرایند نظافت و ارتقا کیفیت آن سلامت ساکنین را افزایش داده و باعث کاهش هزینه های نگهداری و نظافت سطوح خواهند شد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر ایران می باشد. برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید