fire

در محیط های اداری، تجاری، مسکونی و…. در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و بروز آتش سوزی علاوه بر خسارت، کثیفی و آلودگی  زیادی به جای خواهد ماند.

بعد از انفجار یا آتش سوزی تمام محیط و وسایل به جا مانده به دوده و سیاهی آغشته می شوند.

پاک کردن این دوده از روی سطح و وسیله ها کار آسانی نخواهد بود، برای انجام این کار می توان از نظافت صنعتی بهره برد.

انواع مواد شوینده

برای نظافت بعد از آتش سوزی و از بین بردن دوده و سیاهی از روی سطح علاوه بر دستگاه های نظافت صنعتی باید از مواد شوینده مخصوص هم استفاده کرد.

مواد شوینده ای که به از بین بردن دوده و سیاهی کمک کند و در عین حال به بافت سطح آسیب نرساند.

مواد شوینده صنعتی و تخصصی که برای هر سطح با توجه به ویژگی های همان سطح انتخاب می شود.

انواع دستگاه های نظافت صنعتی

برای نظافت بعد از آتش سوزی و از بین بردن آلودگی از روی سطوح و وسایل می توان از دستگاه های جاروبرقی صنعتی، بخار شوی، واترجت، موکت شوی و مبل شوی صنعتی استفاده کرد.

حجم دوده و سیاهی موجود روی سطح که به صورت گردو غبار انباشته شده است را می توان با جاروبرقی صنعتی کم کرد و بعد از آن برای نظافت کامل هر قسمت از مواد شوینده و دستگاه نظافتی مخصوص دیگری استفاده کرد.

برای از بین بردن دوده و سیاهی سطح کف و دیوار ها بعد از جاروبرقی می توان از دستگاه واترجت صنعتی استفاده  نمود.

برای مبل و صندلی ها می توان از دستگاه مبل شوی صنعتی و برای فرش و موکت نیز دستگاه موکت شوی صنعتی به کار می رود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید