در مراکز صنعتی به ویژه آشپزخانه های صنعتی و بزرگ، به دلیل حجم بالای آلودگی و استفاده مکرر از تجهیزات، نظافت کار دشواری خواهد بود. عدم نظافت صحیح، اصولی و به موقع در این اماکن باعث انباشته شدن آلودگی و انتشار بیماری می شود. امروزه با پیشرفت صنعت و ماشین آلات به ویژه در زمینه نظافت صنعتی، نظافت تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بسیاری از موارد با استفاده از دستگاه های نظافتی صورت می پذیرد تا آلودگی ها به طور کامل از تجهیزات جدا شود.

شستشوی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

در اماکن مختلفی نظیر هتل ها، مدارس، دانشگاه ها و بیمارستان ها و….. آشپزخانه های بزرگ و صنعتی وجود دارد.در این محیط ها افراد روزانه با مواد مختلف روغنی و…. سروکار دارند.در بسیاری از مواقع این مواد به دلیل چسبندگی بالا به راحتی از بین نمی روند و لازم است تا از دستگاه هایی  با سرعت بالا برای حذف این آلودگی ها استفاده نمود. یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین دستگاه ها، کارواش صنعتی می باشد که در مدل آب گرم و آب سرد طراحی شده و برای نظافت تجهیزات آشپزخانه صنعتی که دارای چربی و روغن هستند مدل آب گرم کارایی بهتری خواهد داشت.

واترجت صنعتی

تمام مدل های واترجت صنعتی به صورت یکسان عمل می کنند و تنها تفاوت در میزان قدرت دستگاه می باشد.نحوه عملکرد همه دستگاه های واترجت به این صورت است که آب با ورود به پمپ افزایش فشار یافته و با عبور از بخش هایی نظیر شلنگ، لنس و در نهایت نازل، از دستگاه خارج و بر روی سطح مورد نظر پاشش می گردد.فشار آب باعث جدا شدن تمام آلودگی های چسبیده به سطح و حتی آلودگی های قدیمی که در سطح نفوذ کرده اند می گردد.

واترجت آب گرم

اترجت آب گرم یکی از مناسب ترین دستگاه ها برای نظافت در آشپزخانه های صنعتی می باشد. با استفاده از واترجت آب گرم علاوه بر نظافت موثر و سریع تجهیزات می توان با استفاده از دمای بالا آب سطح را ضدعفونی کرد.(آب گرم قابلیت از بین بردن عوامل بیماری زا را دارد).از دیگر ویژگی های این دستگاه استفاده آسان برای کاربر و قابلیت حمل و جا به جایی آن است. در این دستگاه دما و فشار آب خروجی نیز قابل تغییر می باشد.

نازل های دستگاه واترجت آب گرم

دستگاه واترجت نازل های گوناگونی دارد که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد.

1-نازل مواد شوینده

2-نازل زمین شوی

3-نازل تیغه ای

4-نازل سوزنی

برای نظافت در آشپزخانه برای هر قسمت باید با توجه به نوع شستشو و شرایط سطح از نازل مناسب استفاده گردد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای استفاد از خدمات این شرکت می توانید از طریق صفحه تماس با ما و برای دریافت اطلاعات تخصصی و مشخصات انواع دستگاه واترجت می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید