نظافت تجهیزات و ماشین آلات مختلف با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی با سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به روش های دستی صورت می گیرد.

شستشوی تجهیزات با واترجت صنعتی در کارخانه ها، کارگاه ها و ….باعث افزایش کارایی و همچنین طول عمر تجهیزات می گردد.

نظافت دوره ای تجهیزات به طور غیرمستقیم باعث چک کردن و آگاهی از وضعیت ماشین آلات و پیدا شدن نواقص آن می گردد که این خود باعث افزایش ایمنی کاربر می شود.

افزایش بهره برداری

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در هر صنعتی باعث  کاهش زمان و افزایش سطح کیفیت نظافت و افزایش بهره وری می گردد.

به کارگیری روش های نظافت صنعتی امری هوشمندانه است زیرا استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی افزایش کیفیت، کارایی و بهره وری را به ارمغان می آورد.

کاهش  زمان و هزینه

در صنعت به دلیل حجم بالای فعالیت روزانه، محیط در زمان کمتری نسبت به سایر اماکن آلوده می شود ولی  زمان بیشتری برای نظافت نیاز دارد.

نظافت تجهیزات و ماشین آلات  نیاز به دقت و مهارت دارد. شستشوی این ماشین آلات به روش ها سنتی بسیار زمان بر، پر هزینه و سخت خواهد بود.

در صنعت به دلیل نوع کار و حجم انبوه تولیدات نمی توان بخش یا قسمتی را برای نظافت به مدت طولانی تعطیل کرد بنابراین مهم ترین مزیت به کارگیری نظافت صنعتی سرعت دستگاه های نظافتی در نظافت و کاهش زمان شستشو در صنعت است.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به ویژه واترجت در نظافت تجهیزات باعث از بین رفتن کامل آلودگی می شود.

بالا بودن فشار آب خروجی این دستگاه باعث جداسازی تمام ذرات آلودگی از روی سطح ماشین آلات و تجهیزات می گردد.

نظافت تجهیزات با دستگاه مقرون به صرفه تر است زیرا با کیفیت بالاتری صورت می گیرد در نتیجه دستگاه ها دیرتر آلوده می شوند و  بازه زمانی نظافت طولانی تر خواهد شد.

این امر باعث صرفه جویی د رمصرف آب، نیرو، انرژی و مواد شوینده می شود.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نه تنها برای شستشوی ماشین آلات و تجهیزات بلکه برای نظافت کامل محیط های صنعتی و انواع سطوح نیز گزینه مناسبتری است.

دستگاه هایی مانند اسکرابر که تداخلی با کار ماشین آلات ندارد و در روزهای کاری هم این دستگاه برای نظافت سطوح محیط های صنعتی قابل استفاده است.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت صنعتی به صورت کوتاه و طولانی مدت است.

برای استفاده از خدمات نظافت صنعتی این شرکت می توانید از طریف صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید