حوزه های امتحانی معمولا مدارس و مراکز آموزشی هستند که شامل بخش های مختلفی از جمله سالن آمفی تئاتر، نمازخانه، حیاط، کتابخانه و… می باشند. رفت و آمد در این محیط ها موجب انتقال آلودگی به بخش های مختلف این مرکز می گردد. نظافت این مراکز به دلیل تردد گروه حساس در این محیط ها بسیار حائز اهمیت است.استفاده از روش های سنتی برای نظافت یا به کارگیری دستگاه های نامناسب با قدرت کم فقط موجب کاهش کیفیت نظافت و پرداخت هزینه بیهوده می گردد. استفاده از تیم حرفه ای و نظافت صنعتی بهترین گزینه برای نظافت حوزه های امتحانی می باشد.

برخی دستگاه ها که در نظافت صنعتی حوزه های امتحانی به کار می روند:


جاروبرقی صنعتی

با استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی می توان تمام گرد و غبار و آلودگی های ریز و درشت را به  سادگی جمع آوری می گردد. سالن آمفی تئاتر و نمازخانه از جمله اصلی ترین بخش های نیازمند این دستگاه می باشد.

دستگاه اسکرابر

 شستشوی سطح کف در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت یکی از بارزترین مزایای  استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. اسکرابر صنعتی در دو مدل سرنشین دار . دستی طراحی و تولید می گردد هر دو مدل کاربرد یکسانی دارند و  با توجه به شرایط محیط برای نظافت انتخاب می شوند.

اسکرابر دستی

در نظافت سطوح با مساحت کمتر و وجود وسیله و موانع در محیط  مانند کلاس ها، آزمایشگاه ها، دفتر مدیر و… استفاده از دستگاه دستی و کوچکتر  مناسبتر است.

اسکرابر سرنشین دار

در  محیط های وسیع نظیر کتابخانه، محوطه، حیاط و… استفاده از دستگاه اسکرابر سرنشین دار می تواند زمان لازم برای این عملیات را به طرز چشم گیری کاهش دهد. امکان خشک کردن همزمان با شستشو موجب می گردد تا از ایجاد لکه و آلودگی مجدد بر روی سطوح جلوگیری به عمل آمده و کیفیت شستشو افزایش یابد.

دستگاه موکت شوی

استفاده از دستگاه موکت شوی روشی مناسب و مقرون به صرفه برای شستشوی فرش و موکت می باشد.با استفاده از این دستگاه می توان در کمترین زمان تمام آلودگی و لکه های موکت را از بین برد این دستگاه هنگام شستشو به بافت موکت آسیب نمی ریاند و از پوسیدگی آن جلوگیری می کند.

 برخی محیط های نیازمند دستگاه موکت شوی صنعتی عبارتند از:

–  نمازخانه

– سالن آمفی تئاتر

– کتابخانه

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در مراکز مختلف اداری، تجاری، مسکونی، آموزشی و… می باشد برای دریافت خدمات این شرکت با ما در تماس باشید.

برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید