وسایل نقلیه و حمل و نقل عمومی به دلیل جابه جایی مسافر و فعالیت بالا در مدت زمان کوتاهی آلوده شده و نیاز به نظافت دارند.سیستم حمل و نقل هوایی یکی از همین موارد است. روزانه در فرودگاه های سراسر کشور پرواز های بسیاری صورت می گیرد، در سیستم حمل و نقل هوایی نظافت شامل دو بخش هواپیما و فرودگاه می شود.به کارگیری نظافت صنعتی و استفاده از روش های نوین نظافتی و دستگاه های به روز نظافت صنعتی بهترین گزینه از هر لحاظ برای نظافت این سیستم است.

در این مقاله به نظافت داخل هواپیما می پردازیم:

 در هواپیما به دلیل حضور مسافرین برای ساعات طولانی، استراحت کردن و غذا خوردن آن ها و…. محیط به سرعت آلوده می شود.در نتیجه لازم است که بعد از پرواز تمام آلودگی ها به طور کامل برای سفر بعدی جمع آوری شود تا محیط مجدد برای مسافران آماده گردد.

یکی از کاربردی ترین و مناسبترین دستگاه های نظافتی،جاروبرقی صنعتی می باشد.

برای نظافت داخل هواپیما که قسمت های مختلفی هم دارد می توان از جاروبرقی صنعتی استفاده کرد.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی در ابعاد و با قدرت های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. در محیط هواپیما به دلیل محدودیت های موجود (منبع تغذیه دستگاه، چیدمان و…)نمی توان ازهر  دستگاه نظافتی استفاده نمود.

در هواپیما به دلیل نوع چیدمان صندلی ها و دسترسی سخت به نقاط مختلف از هر جاروبرقی صنعتی نمی توان استفاده کرد. 

به همین منظور دو نوع جاروبرقی کوله ای باتری دار و کابلی طراحی و در این فضاها استفاده می شود.

با استفاده از این مدل ها دیگر محدودیتی وجود نخواهد داشت.

جاروبرقی کوله ای

این دستگاه با وزن کم و نحوه استفاده آسان (که بر روی پشت کاربر قرار میگیرد)، باعث می شود تا محیط به آسانی نظافت شود. شارژ این دستگاه با برق شهری صورت می گیرد.

جاروبرقی کابلی

استفاده از جاروبرقی سازگار با برق داخل هواپیما راه حل دیگر است.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های جاروبرقی صنعتی از طریق صفحه رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید