دامداری و محل پرورش طیور مکان هایی هستند که به واسطه نگهداری دام و طیور و فضولات آن ها دائما باید نظافت شود.

حفظ پاکیزگی در این محیط ها اهمیت بسیاری برای سلامتی دام و طیور دارد.برای جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار این محیط ها باید به صورت روتین و مرتب تمیز شوند.

استفاده از تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی برای شستشوی دامداری از لحاظ زمان و هزینه  گزینه مناسبی خواهد بود.

استفاده از  دستگاه واترجت صنعتی روشی ایده آل برای حفظ بهداشت محل و سلامت دام ها و تولید محصولاتی عاری از آلودگی می باشد.

مزایای استفاده از واترجت صنعتی در یک دامداری

با استفاده از خدمات واترجت صنعتی به صورت روتین با هزینه ای مقرون به صرفه می توان در کوتاهترین زمان ممکن محیط دامداری را با بالاترین کیفیت نظافت کرد.

جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری

در دامداری ها معمولا از تجهیزات مشترکی برای کلیه حیوانات استفاده می شود. که این مورد یکی از اصلی ترین دلایل شیوع میکروب ها و باکتری های خطرآفرین و به تبع آن بیماری های مسری می باشد. برای جلوگیری از بیماری و شیوع آن در دام ها و همچنین جلوگیری از انتقال بیماری به انسان ها، محیط نگهداری باید هر چند وقت یک بار ضدعفونی شود.

با استفاده از واترجت صنعتی به راحتی می توان محیط را ضدعفونی کرد.نظافت با دستگاه واترجت صنعتی باعث می شود که تمام خلل و فرج موجود در سطوح که ممکن است آلودگی در آن نفوذ کند به واسطه فشار بالای آب از بین برود و محیط عاری از آلودگی شود. استفاده از واترجت آب گرم همراه با ماده شوینده باعث از بین رفتن آلودگی می شود.

افزایش کارایی

با نظافت روتین تجهیزات طول عمر مفید بیشتری خواهند داشت زیرا آلودگی می تواند باعث فرسایش تجهیزات شود در نتیجه نظافت صنعتی افزایش کارایی رادر بر دارد.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی به صورت دوره ای می باشد برای اطلاع از جزئیات با ما در تماس باشید.

برای اجاره انواع دستگاه واترجت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید