نظافت در بانک به واسطه رفت و آمد افراد مختلف بسیار حائز اهمیت است.بانک ها جز مهم ترین اماکن محسوب می شوند، که به دلیل زمان بندی محدود و شرایط به کارگیری روش های نظافتی سنتی در این اماکن کارآمد نخواهد بود.نظافت در این محیط ها باید به صورت مداوم انجام شود. در صورت عدم نظافت مداوم به دلیل حجم بالای رفت و آمد ممکن است سلامت مراجعین و کارمندان در معرض خطر قرار گیرد.
استفاده از نظافت صنعتی در بانک ها می تواند به افزایش راندمان و کیفیت خدمت تاثیر مثبت داشته باشد.

همچنین در این روش خطرات احتمالی ناشی از نظافت برای مراجعین از بین خواهد رفت.

نظافت صنعتی در بانک

نظافت در بانک شامل تمام بخش های مختلف این محیط می شود.در محیط بانک می توان از دستگاه هایی مانند اسکرابر، نماشوی، جاروبرقی و…، استفاده نمود.

جاروبرقی صنعتی

برای جمع آوری گردو خاک، زباله و نخاله های موجود در محیط بانک می توان از دستگاه جاروبرقی استفاده کرد. جاروبرقی های مورد استفاده در محیط های تجاری با جاروبرقی های خانگی از نظر قدرت موتور، مکش و مخزن متفاوت هستند.جاروبرقی صنعتی توانای مکش آب هم دارد و تحت عنوان جاروبرقی آب و خاک نیز شناخته می شوند.

اسکرابر (زمین شوی صنعتی)

بیشترین آلودگی مختص به سطح زمین است. با استفاده از دستگاه اسکرابر می توان در کمترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت، بدون ایجاد سروصدا و همزمان با حضور افراد نظافت سطح کف را انجام داد. زمین شوی صنعتی (اسکرابر) به دو نوع سرنشین دار و دستی تقسیم می شود، که متناسب با وسعت محیط اسکرابر مناسب انتخاب می گردد.

نماشوی صنعتی

در بانک ها معمولا از نمای شیشه ای استفاده می شود.نظافت این حجم شیشه الخصوص اگر ارتفاع نما زیاد باشد کار دشوار و خطرناکی است.با استفاده از نماشوی صنعتی و حتی دستگاه واترجت مناسب می توان به راحتی و با کمترین خطر تمام نما را در فواصل کوتاه نظافت کرد. نما اولین جلوه  از محیط است که می تواند نظر مراجعین را جلب نماید.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت می توانید از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاع از مشخصات دقیق دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید