زمستان

خدمات نظافت صنعتی امری بیشتر از نظافت سرویس بهداشتی و پاک کردن سطح کف است.

فراپاک، یک شرکت نظافت صنعتی است که دانش و تجربه لازم را برای انطباق با نیازهای متغیر نظافتی دارد. یکی از مهمترین نیازها نظافت در زمستان می باشد.

نظافت کامل پنجره

باران شدید ، برف و یخبندان می تواند لکه و آلودگی را روی پنجره ها ، از داخل و خارج ایجاد کند. هیچ چیز مانند پنجره کثیف، زشت نیست و در صورت تمیز نکردن ، آلودگی روی پنجره ها می تواند منجر به کپک زدن و تغییر رنگ شود.

کنترل همه گیر

میکروب ها و ویروس های ناشی از سرماخوردگی زمستان می توانند در محل  کار شما پنهان شوند و دیگران را بیمار کنند.

یکی از مهمترین عملکردهای نظافتی درزمستان ، از بین بردن باکتری ها و میکروب ها است. همه افراد هنگام سرماخوردگی در خانه نمی مانند ، و این بدان معناست که خدمات نظافتی شما باید شامل ضد عفونی کردن سطوح متداول لمس شده (از قبیل میز، کیبورد، دکمه های آسانسور ، تلفن ، گوشی، چاپگر، دستگیره های در و هر سطح  دیگری با لمس زیاد) باشد. در صورت عدم نظافت ، این میکروب به سایر کارمندان سرایت می کند و قبل از اینکه بدانید نیمی از افراد بیمار می شوند در حالی که می توان به راحتی و به سرعت از آن جلوگیری کرد.

افزایش مراقبت و نگهداری کف

در فصل زمستان به دلیل رطوبت ناشی از برف و باران که همراه کفش به داخل مجموعه منتقل می شود باید بیشتر به نظافت کف اهمیت داد.

این نظافت شامل شستشو سطح کف و در صورت استفاده از فرش و موکت شستشو آن ها می باشد.

در محیط های اداری برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و همچنین نظافت در زمان اداری می توان از دستگاه کف شوی صنعتی استفاده نمود هنگام استفاده از این دستگاه امکان ضدعفونی همزمان هم وجود خواهد داشت.

برای فرش و موکت هم می توان از دستگاه موکت شوی صنعتی استفاده کرد، بعد از استفاده از این دستگاه فرش و موکت خشک خواهد بود و اثری از رطوبت ناشی از شستشو به جا نمی ماند.

نظافت دریچه ها و فیلترهای هوا

حرارت باعث جدا شدن آلودگی از سطح فیلتر شده و در نتیجه آلودگی و گردو غبار جمع شده وارد هوای محیط خواهد شد بهتر است قبل از استفاده از وسایل گرمایشی ابتدا فیلتر دستگاه را بشویید و بعد استفاده کنید.برای شستشو فیلتر و دریجه ها می توان از دستگاه واترجت با فشار پایین استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.
همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.
شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید