نظافت دوره ای

در خدمات نظافت صنعتی، نظافت به دو بخش کلی تقسیم می شود.

1-نظافت عمیق(Deep Cleaning)

2-نظافت دوره ای

Deep Cleaning که اصطلاحأ به آن نظافت عمیق هم گفته می شود، نظافت ابتدایی (جرم برداری) است که در این روش آلودگی به طور کامل از بین می رود.

منظور از نظافت دوره ای، نظافتی است که پس از نظافت عمیق برای حفظ و نگهداری محیط صورت می گیرد.

نظافت دوره ای به برنامه ریزی دقیق نیاز دارد.

در نظافت دوره ای می توان از دستگاه های نظافت صنعتی به همراه نیروی نیروی انسانی و مواد شوینده مناسب استفاده نمود.

دستگاه هایی مانند جاروبرقی صنعتی، اسکرابر(کابلی و سرنشین دار)، واترجت و ….

هرکدام از این دستگاه ها با توجه به نوع نظافت و نیاز محیط انتخاب می شوند.نکته مهم دیگر در انتخاب دستگاه، میزان آلودگی و شرایط محیط است.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی برنامه ریزی مناسب با کمترین زمان و هزینه و بالاترین کیفیت را با توجه به نیاز مشتری دارد.

نظافت دوره ای بعد از جرم برداری امری مهم است، اگر بعد از نظافت عمیق(Deep Cleaning)، نظافت دوره ای صورت نگیرد به مرور با گذشت زمان سطح مجدد آلوده می شود (جرم می گیرد) و تمام وقت و هزینه صرف شده به هدر خواهد رفت.به همین دلیل است که نظافت دوره ای به اندازه نظافت عمیق اهمیت دارد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

پیام بگذارید