در اغلب ساختمان های بزرگ اداری، دانشگاه، مدارس، بیمارستان ها و …بخشی تحت عنوان سالن اجتماعات وجود دارد.این سالن محل برگزاری مراسم های مختلف، سمینار و همایش های متعدد است. در ایام مختلف سال به مناسبت های گوناگون در این سالن افراد گرد هم جمع می شوند. به واسطه تردد، حضور طولانی  و پذیرایی از افراد در طول مراسم آلودگی های مختلفی ممکن است در محیط ایجاد شود.

همواره بعد از اتمام کلیه جشن ها و همایش ها و گرد همایی ها در سالن اجتماعات نظافت ضروری است و سالن باید برای مراسم بعدی آماده شود.وجود آلودگی در این محیط باعث کاهش جلوه های بصری و انتشار بوی نامطبوع شده و در نتیجه  تاثیر نامطلوبی بر افراد دارد. به همین خاطر فراهم نمودن محیطی مناسب برای مدعوین و نظافت سالن اجتماعات و از بین بردن آلودگی ها امری لازم و ضروری می باشد. با در نظر گرفتن ویژگی های سالن های اجتماعات استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی راهکار مناسب و ایده آلی برای نظافت و جمع آوری آلودگی ها در این محیط می باشد.

وسایل و تجهیزات متعددی در این سالن ها وجود دارد. برای نظافت تمام قسمت های سالن می توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کرد.

در سالن اجتماعات تعداد زیادی صندلی تعبیه شده است.برای نظافت روکش این صندلی ها باید از دستگاه مبل شوی صنعتی استفاده نمود با استفاده از این دستگاه تمام گردو غبار نفوذی و لکه های روکش صندلی از بین خواهد رفت.

کف سالن را می توان با استفاده از اسکرابر (زمین شوی صنعتی) نظافت کرد.

برای قسمت های مفروش و یا دارای موکت باید از دستگاه موکت شوی صنعتی استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه آلودگی در فرش یا موکت باقی نمانده همچنین خشک شدن فرش بعد از شستشو توسط دستگاه باعث جلوگیری از پوسیدگی شده و طول عمر آن افزایش می یابد.

برای جمع آوری آلاینده ها از روی سطح می توان ابتدا از دستگاه جاروبرقی استفاده کرد.

به طور کلی دستگاه های نظافت صنعتی در ابعاد و با قدرت های مختلف برای کاربرد های گوناگون طراحی و تولید می شوند.جاروبرقی صنعتی هم یکی از همین موارد است.در سالن اجتماعات نظافت بین صندلی ها به دلیل نوع چیدمان و فاصله کم بین آن ها، کمی دشوار است. با استفاده از جاروبرقی با ابعاد کوچکترمی توان به راحتی بین صندلی ها و حتی فضا هایی با دسترسی سخت مانند زیر صندلی را نظافت کرد.

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به راحتی می توان در منابع، زمان، نیرو، تجهیزات و هزینه صرفه جویی کرد

اجرای فرآیند نظافت صنعتی به وسیله دستگاه های نظافتی همراه با یک اپراتور متخصص کار با دستگاه صورت می گیرد.استفاده از این دستگاه ها و فرآیند نظافتی تداخلی با آماده سازی سالن برای مراسم ندارد این در حالی است که نظافت این سالن ها با روش های سنتی نیازمند چندین نیرو، زمان نسبتا طولانی و هزینه بالا است.

نظافت این سالن ها را می توان به صورت دوره ای و یا کوتاه مدت برنامه ریزی کرد.برای استفاده از خدمات نظافت صنعتی می توانید با کارشناسان شرکت فراپاک سازان آوا در ارتباط باشید و برای اطلاع از مشخصات دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید