شیوه نظافت سالن تئاتر و سینما به دلیل حجم تردد افراد مختلف و زمان کم برای نظافت بسیار مهم است. استفاده از تجهیزات و روش های سنتی و قدیمی زمان بر است و در دراز مدت باعث کاهش سود می گردد چرا که عدم نظافت صحیح باعث افت  کیفیت و کاهش مشتری می شود.انباشته شدن آلودگی در سالن تئاتر و سینما باعث بیماری کارکنان و مشتریان می گردد.در سینما و تئاتر زمان مورد نیاز برای نظافت اهمیت دارد.

در هر سانس افراد زیادی به این سالن ها مراجعه می کنند در برخی روزها سانس ها با فاصله زمانی کمی از هم برگزار می شوند و عملا زمان زیادی برای نظافت وجود ندارد بنابراین باید روش مناسبی برای نظافت انتخاب شود.استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی باعث افزایش سرعت نظافت و کیفیت می شود و در طولانی مدت باعث افزایش سود سالن می شود.

روش های نظافت دستی در مقایسه با روش های مکانیزه برای محیط مشابه بسیار زمان بر است.

مبل شوی صنعتی

در سالن های تئاتر و سینما به علت تعدد صندلی ها برای نظافت باید از دستگاه مبل شوی صنعتی استفاده نمود.این دستگاه با تولید کف با غلظت بالا، قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و غلظت کف باعث عدم نفوذ آن به داخل صندلی می گردد با استفاده از این دستگاه می توان در مدت زمانی کم به سرعت تمام صندلی ها رو شست و همزمان خشک کرد در صورتیکه در روش های سنتی مدت زمان خشک شدن حداقل یک روز خواهد برد.

جاروبرقی صنعتی

برای نظافت سان تئاتر و سینما باید از جاروبرقی های آب و خاک صنعتی استفاده نمود که قدرت مکش مایعات را داشته باشد و به توان به راحتی مایعات روی سطح را جمع آوری کرد.در جاروبرقی های صنعتی مخازن بزرگ و موتور با قدرت مکندگی بالا استفاده می گردد.
در نظافت صنعتی، برای نظافت .محیط هایی با دسترسی سخت مانند بین صندلی های سالن سینما جاروبرقی هایی تحت عنواین جاروبرقی ها به صورت کیف طراحی شده و بر روی شانه قرار می گیرد.

اسکرابر

برای نظافت سطح کف این سالن ها می توان از دستگاه زمین شوی صنعتی با قابلیت خشک شدن سطح به صورت همزمان با شستشو استفاده نمود.با استفاده از این دستگاه خطر لغزیدن مشتریان به دلیل رطوبت سطح از بین می رود.با استفاده از این دستگاه می توان محیط های وسیع را در مدت زمان کم نظافت کرد.

پولیشر

برای ایجاد شاین و درخشندگی در سطح کف می توان از دستگاه پولیشر به همراه مواد شوینده مناسب با بافت سطح استفاده نمود و از ایجاد خط و خش و ماتی آن جلوگیری کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور است برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید