قبل از شیوع ویروس کرونا نظافت خیلی از تجهیزات و بخش ها اهمیت خاصی نداشت ولی بعد از فراگیری این ویروس نظافت اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.نظافت مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی که قبلا به صورت عادی و سطحی صورت می گرفت امروزه برای جلوگیری از انتقال ویروس و بیماری افراد باید کامل و با دقت صورت گیرد.برای نظافت مجتمع های بزرگ باید از روش های  سریع و حرفه ای استفاده نمود.نظافت سریع و حرفه ای بهترین روش برای ضدعفونی و نظافت در این شرایط است.نظافت کامل دستگیره ها،دکمه ها، آسانسور،درب، کلید، نرده، صندلی، میز، تجهیزات کامپیوتر و …..با روش های قدیمی بسیار زمان بر خواهد بود. بعد از سطح کیفیت، زمان و هزینه دو رکن اساسی در نظافت است.با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی می توان با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن به طور مداوم در طول روز تجهیزات را تمیزو ضدعفونی کرد.  

نظافت سریع و حرفه ای با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی

دستگاه های نظافت صنعتی در ابعاد و طرح های متفاوتی برای راحتی و سرعت در نظافت طراحی و تولید شده اند.استفاده از این دستگاه ها با عث تغییر چشمگیری در روند نظافت شده است. برخی دستگاه در ابعاد کوچکتر و با قدرت کافی برای محیط های کوچک و با دسترسی سخت طراحی و تولید شده اند در این اماکن استفاده از دستگاه های بزرگ عملا بی فایده است. نکته مهم در روش های نظافت صنعتی امکان استفاده و به کارگیری این دستگاه ها، همزمان با حضور افراد است.نوع دستگاه با توجه به شرایط محیط مشخص می شود.انتخاب دستگاه مناسب، در روند اجرای فرآیند بسیار تاثیرگذار است.

اهمیت انتخاب تجهیزات مناسب

ممکن است برخی دستگاه ها از نظر ابعاد و یا قدرت قوی تر از دستگاه های دیگر باشند ولی قدرت بالاتر به منزله مناسب بودن آن دستگاه برای محیط نیست. انتخاب آگاهانه دستگاه با توجه به نوع نیاز بسیار حائز اهمیت است.

هنگام به کار گیری روش های سنتی نظافت در مقایسه با روش های نظافت صنعتی به نظر می رسدآلودگی همچنان به قوت خود در محیط باقی مانده است. استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی در مجتمع های بزرگ اداری، تجاری و مسکونی مزایای بسیاری به همراه دارد.از مزایای نظافت صنعتی می توان به سرعت بالای خشک شدن سطوح نظافت شده، ایمنی بالا، کیفیت و دقت بالای نظافت، کاهش زمان لازم برای فرایند و صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده اشاره کرد.

هنگام به کارگیری شیوه های نظافت صنعتی می توان از برنامه های نظافتی هم استفاده نمود.استفا در از برنامه نظافتی باعث می شود برای هر محیط با توجه به نوع آلودگی از دستگاه و ماده شوینده در زمان مناسب استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع تجهیزات نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید