سطح زمین در هر محیط و با هر نوع کاربری جزء آلوده ترین سطوح است.سطح زمین در محیط های باز یا بسته، صنعتی و غیر صنعتی به دلیل جا به جایی وسایل، ماشین آلات، بسته بندی محصولات و از همه مهمتر تردد افراد خواسته یا ناخواسته آلوده می گردد.

عدم توجه و رسیدگی به این موضوع باعث پخش آلودگی، بیماری کارکنان و آلوده شدن محصولات در صنایع تولیدی می گردد و همه این موارد در امور روزانه اختلال ایجاد می کند.

با استفاده از نظافت صنعتی می توان از تمامی این موارد جلوگیری کرد.

در این مقاله می خواهیم به کاربرد دستگاه سوئیپر در نظافت سطح بپردازیم:

نظافت سطح با سوئیپر

دستگاه سوئیپر با استفاده از برس قابلیت جمع آوری هر نوع  آلودگی و آلاینده را از روی سطح زمین دارد.

از دستگاه سوئیپر می توان برای نظافت سطوح داخلی و خارجی محیط های وسیع و حتی کوچک استفاده نمود.

این دستگاه دارای دو برس جانبی است که گردو خاک و زباله ها را جمع آوری می کند. این برس ها دارای حرکت چرخشی در خلاف جهت یکدیگر هستند و آلودگی ها به سمت مرکز سوییپر هدایت می کنند. در مرکز دستگاه نیز برس مرکزی زباله ها را به داخل مخزن پرتاب می نماید.

سوئیپر دارای ابعاد و مدل های متنوعی است ولی به طور کلی به دو دسته خودرویی و دستی تقسیم می شود. از مدل های خودرویی برای محیط های بزرگتر و از مدل دستی برای محیط های کوچکتر و حتی مفروش استفاده می شود.

مزایای نظافت سطح با سوئیپر

1-کاهش هزینه

2-افزایش کارایی

3-کاهش زمان

4-استفاده آسان

کاهش هزینه

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی هزینه امور نظافتی که شامل ابزار آلات، نیرو و تجهیزات می باشد کاهش می یابد.

افزایش کارایی

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مانند سوئیپر، با یک دستگاه محیط های مختلفی را می توان نظافت کرد سطوح متنوعی مانند: سطوح بتنی، سرامیک، مفروش، سطح پارکینگ ها محوطه های صنعتی و …. 

کاهش زمان نظافت

نظافت با روش های سنتی و قدیمی بسیار طولانی خواهد بود و لی با استفاده از سوئیپر در کمترین زمان وسیع ترین محوطه ها تمیز می شود.

استفاده آسان

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به دلیل دقت به سهولت استفاده کاربر در طراحی بسیار آسان و بدون اعمال فشار و سختی به اپراتور است.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد برای ارتباط با کارشناسان فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی نظیر سوئیپر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید