سطح کف یکی از چالش بر انگیزترین  سطوح برای نظافت است.نظافت سطح کف همواره مهم  و سخت می باشد. مهم از لحاظ ظاهری و زیبایی محیط و سخت از نظر تعدد آلودگی هایی که ممکن است بر روی این سطوح ایجاد گردد.این سطوح به دلیل تردد زیاد به سرعت آلوده می شوند.در محیط های وسیع و یا اماکنی که از نظر زمان نظافت محدودیت دارند، روش های سنتی و قدیمی انتخاب مناسبی نخواهد بود و در این اماکن برای نظافت سطوح می توان از تجهیزات  و ماشین آلات نظافت صنعتی بهره برد. دستگاه اسکرابر یک کفشوی پیشرفته برای شتسشوی سطح کف می باشد. بکارگیری اسکرابر علاوه بر بهینه سازی زمان و کیفیت نظافت سطوح، سبب دوام و نگهداری صحیح سطح نیز می شود.

ویژگی های استفاده از دستگاه اسکرابر

کیفیت در نظافت

یکی از ویژگی های استفاده از دستگاه اسکرابر برای نظافت سطح کف ارتقا بهداشت محیط و سلامت کارکنان است چرا که با نظافت سطوح از انباشته شدن میکروب و آلودگی در محیط جلوگیری می شود.آلودگی های مختلفی مانند گرد و خاک،‌ آلودگی های ریز و درشت و ….  ممکن است روی سطح وجود داشته باشد.عدم نظافت اصولی و کامل سطح باعث باقی ماندن آلودگی بر روی سطح وبا مرور زمان سبب آسیب به سطح می گردد.با به کارگیری این دستگاه            می توان تمام سطوح کف یا هر نوع کفپوش را بدون آسیب به بافت آن نظافت کرد.برس های استفاده شده در این دستگاه قدرت از بین بردن همه آلودگی های موجود بر روی سطح را دارند.

سهولت استفاده برای کاربر

معمولا برای نظافت سطح کف به ویژه در محیط های وسیع باید تعداد زیادی نیرو به کار گرفت این در حالی است که با به کارگیری دستگاه اسکرابر نیاز به نیروی انسانی وجود ندارد. هنگام استفاده از این دستگاه تنها یک نیرو (اپراتور دستگاه) می تواند به تنهایی فرآیند نظافت را انجام دهد و طراحی دستگاه به صورتی است که فشاری به کاربر وارد نمی شودو  خستگی اپراتور بسیار کم و ناچیز خواهد بود.

خشک شدن همزمان با شستشو

یکی از ویژگی های کاربردی دستگاه اسکرابر، که این دستگاه را از سایر ماشین آلات نظافتی متمایز می نماید، قابلیت خشک کردن سطح همزمان با شستشو و نظافت می باشد. در روش های سنتی شستشوی سطح کف، مرطوب ماندن سطح پس از نظافت ممکن است موجب بروز مشکلاتی مانند لغزش و بروز مخاطرات برای افراد و… شود. به همین دلیل می توان با استفاده از کابردی ترین دستگاه شستشوی سطوح هموار کف این مشکل را به سادگی برطرف نمود.

انتخاب دستگاه مناسب

هنگام انتخاب دستگاه باید به این نکته توجه داشته باشید که برای نظافت سطح می بایست شرایط و دسترسی های محیط خود را در نظر بگیرید و اطلاعات کافی از محیط داشته باشید. هر نوع دستگاه نظافتی ممکن است برای محیط کاربرد نداشته باشد. در سال های اخیر این دستگاه در ابعاد و با کارایی های متفاوت جهت سهولت کاربران طراحی و تولید گشته است.انتاب بهترین دستگاه برای نظافت محیط به دو نکته بستگی دارد1- نوع سطح 2- مساحت محیط با در نظر گرفتن این نکات می توان دستگاه اسکرابر مناسب (دستی-سرنشین دار)را برای نظافت محیط انتخاب نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید