اسکرابر

با توجه به شیوع ویروس کرونا افراد در صدد نظافت و ضدعفونی اماکن ، وسایل ، سطوح و …. هستند.

با استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی(اسکرابر) که در ابعاد مختلف، با مخزن های متفاوت برای استفاده های گوناگون موجود است، می توان به راحتی سطح کف را تمیز و ضدعفونی کرد.

با دستگاه اسکرابر آلودگی روی سطح کاملا از بین می رود همچنین با اضافه نمودن مقداری مایع ضدعفونی سطح، در مخزن دستگاه و یا روی سطح مورد نظر می توان ضدعفونی هم انجام داد و سطحی عاری از هرگونه ویروس به دست آورد.

اماکن پر رفت و آمد همچون بیمارستان ها، مترو،  پایانه های حمل و نقل شهری، بانک ها، ادارات و….که در همه ایام جزء مکان های پر تردد محسوب می شوند، می توانند منبع اصلی پخش ویروس و آلودگی باشند .

پس چقدر بهتر است که با پیش گیری و نظافت ساده روزانه سطح، با روش های آسان و دستگاه های مکانیزه صنعتی مخصوص از پخش و شیوع هر چه بیشتر این بیماری جلوگیری کنیم.

ممکن است فکر کنید که نظافت سطح کف در این شرایط کار ضروری و مهمی  نمی باشد، این در حالیست که طبق گزارش ها و تحقیقات آلودگی و ویروس بر روی سطح زمین قرارمی گیرد و از طریق کفش و حرکت روی سطح می تواند به راحتی به سایر مکان ها و در نتیجه اtراد بیشتر منتقل شود.

دستگاه اسکرابر برای تمامی سطوح مسطح (صاف) کاربرد دارد.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات در مورد انواع این دستگاه می توانید از طریق این لینک اقدام فرمائید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

پیام بگذارید