نظافت شهر، معابر عابر پیاده، پارک و بوستان ها، کوچه و خیابان ها همگی جزء مسئولیت های شهرداری است.

رسیدگی به این وظیفه سخت و پرچالش است.آلودگی در سطح شهر به دلایل مختلفی از جمله تردد روزانه و دائمی افراد و ماشین ها، وضعیت جوی آب و هوا بسیار زیاد است.برای مدیریت تمام این موارد و داشتن شهری زیبا و تمیز می توان از تجهیزات مکانیزه صنعتی کمک گرفت. با توجه به وسعت کوچه و خیابان هایی که باید تمیز شوند استفاده از جاروی مکانیزه شهری می تواند گزینه ی مناسبی باشد.با این دستگاه می توان با سرعت زیادی محیط شهری را نظافت کرد. این دستگاه برای نظافت و زیباسازی شهر کاربرد دارد.

نحوه کار سوییپر

سوییپر دستگاه نظافت صنعتی است که که در موقعیت های متفاوتی کاربرد دارد این دستگاه در ابعاد و انواع مختلفی طاحی و تولید می گردد که با توجه به ابعاد و قدرت آن، کارایی دستگاه برای محیط تعیین می شود.

سوییپرها دارای عملکرد یکسان ولی مشخصات فنی متفاوتی هستند برای مثال دستگاه سوییپر دستی و فرودگاهی هر دو عملکرد مشابهی دارند ولی به دلیل توان متفاوت مشخصات فنی آن ها یکسان نیست.یکی از تفاوت ها حجم مخزن سوییپر است.به طور کلی سوییپر دارای چندین برس است. برس های چرخان جلوی دستگاه، برس های دوار و برس مرکزی.هر کدام از این برس ها بخشی از فرآیند نظافت را اجرا می کند.

برس های چرخان برای جمع آوری آلودگی ها، برس مرکزی برای انتقال آلودگی به مخزن و برس های دوار برای انتقال آلودگی هنگام حرکت کاربرد دارد.از این دستگاه برای شستشو و جمع آوری همزمان آلودگی و زباله و همچنین شستن جداول استفاده می شود.

سوییپر دارای موتورمکنده، برس دیسکی، برس افقی، مخزن آب، نازل پاشش آب و مخزن نگهداری سوخت است.منبع تغذیه سوییپر سوخت دیزل است.

برس ها جمع آوری آلودگی و انتقال آن به مخزن و نازل پاشش آب برای جلوگیری از بلند شدن گردو خاک کاربرد دارد.

مزایای نظافت شهر با سوییپر

1-کارایی بالا

نظافت بدون صرف هزینه بالا، کاهش نیرو، کاهش زمان نظافت.

2-سازگار با محیط زیست

جمع آوری آلودگی بدون استفاده از موادی مانند نمک و شن و به وجود آمدن مشکلات بعدی.

3-جمع آوری انواع آلودگی

قدرت مکش بالا و جمع آوری آلودگی های ریز درشت.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای اطلاع از خدمات از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید